Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zajček??

Zajček??

Kam si se mi skril? Te preganjajo zlobni lovci al te je posvojila kakšna dobra Sneguljčica?

Cmokaaaaaaaaaaaaaa (se mi zdi, da beležim deficit v tej smeri)

Gaia , sreča moja in veselje, na tvojem koncu ostalo moje je srce 🙂
Mislim nate in grem koj popravljat to grozno deficitno stanje !!!
Ma ej, da ne misliš, da ne mislim nate :))))))))))

CMOKA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cagarji so se nekam bolj dol premaknili, to je res, in tudi mraz je bolj kot je bilo…Kakšno srčno bo treba s seboj nosit, ni kaj. Čeprav se dosti bolj nagibam k možnosti, da bi kakšnega zajčka k sebi stisnila..tako bi bila zadovoljna oba.

V torek, po mukotrpnem dnevu na šihtu mi je še avtič zatajil..pravzaprav baterija..je rekla “se ne grem več” in se ni šla več. Jaz pa v jok, na pomoč mamo klicat, da se me je revica usmilila s kabli..potem pa roar do prve pumpe…iz sebe sem stisnila najbolj nedolžno-trpeči goveji pogled in milo vprašala, če mi kdo zamenja baterijo..In glej, fant v rdečem je zavihal rokave (pravi mali junak v tem mrazu) in mi v pičlih 1o minutah zamenjal akumulator.
Danes (upam) mi bo tale izkušnja prihranjena..morda bo kakpna bolj butasta za vogalom?

Ma, ja ne delaš tolko kasno ? Ti se kar k zajčku stisn, bo nama obema lepo, pa še sighurno :))
bi zajček te že kontaktiru, pa mi je tuki en tipček s foruma dihal v slušalko :))
se pa bereva še danes..
ej, si vzela cifro od tipa v rdečem ? :))

ja še so junaki na tem svetu :)))) Živjo Gaia :)))

New Report

Close