Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ej punce, moram malo dol,..

Ej punce, moram malo dol,..

….. spet nekaj hočejo od mene, pa ne vem
kaj je tako nujnega, zdaj, ko se jaz tako lepo
igračkam, ampak, takoj so mi vrgli pod nos
glih tale PC in tale moj net! Mejte se, se beriamo
malo kasneje, prav?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

stara pesem, tudi pri meni je večkrat tako. Dej se beremo pol !
cmoka

Mariči, zgubila sem nit , kjer sprašuješ za oceno tvoje meni dane konzumirane hrane. Ej, labodek , ma je kul. In sem te že nekje spraševala za recept ( futra ni več, papali vse ), pa te lepo prosim zmaili mi vse recepture, oki ?

Prisel gor, videl, bral, malo razumel, nekaj cist nic razumel in sel dol. Prisrcen pozdrav,

Vas Ježek

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Eh ježek, saj danes ni veliko razumeti veš,
smo bili na tečaju “limanja” sličic gor, zdaj
pa se pogovarjamo v “sliki in besedi”, da
pokažemo vse svoje nabrano znanje. Smo že
malo dolgočasni, a hvala bogu, je le danes
tako, saj veš, vsaka nova igračka je prvi dan
blazno zanimiva…

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

no ježek,si pa hitro odcapljal….pridi,še pridi….:)))))))))

Kje ste punce? Pr men so vsi v posteljah,postorjeno je skoraj vse..še malo se bom pozabava s cotami…tko da se bom zdejle malu tu gor sprostila..hehehe **** Muca je full vesela,k se počasi vrača k starim močem yesss!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tko na hitro ?

Hm Kaj je zdej hitro?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

tko na hitro je odšel 🙂

aha ježek ja..uhhh dej ga poklič no!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

sem ga :))))))))))))

Ahaaaaaaaaa hihihi..lepo!1 Bravo!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close