Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Božičkove sani

Božičkove sani

Dobro jutro. Ja kje ste pa bili vsi včeraj? Po poti nobenega….jaz pa sama iskat Božička in Rudolfa. Vse sem preiskala a nisem ničesar dobila, razen…Božičkovih sani. Ma le kje se je potikal ta možiček? Če bi nas bilo več, bi ga morda dobili, tako pa….Se bomo morali zmeniti za nov datum. Pri nas bo pa danes sonček….pa veterček čisto malo pihlja, pa….aaahhhhhh…romantika…..

Jutro zvezdica !

Pa full jasno nebo je in tko lepo sijejo zvezdice. Ene so prav posebne, žarijo…
Oh, kako bi jaz rada srečala Rudolfa z red nose, men je tko fleten :))

OOOOOOOOOO jaz bi pa en bloody mary ha ha ha

O, good morning !

Danes na tako lepo jutro, mah veš kaj, ja, bi zalegla ena ” vodka ” za dobro počutje. No, glih to mi je pač padlo na pamet :)))))))))

Ej vidva….a že navsezgodaj bi ga pila? Potem pa mislim, da bi bilo dobro spit dva deci belega………………………….mislim mleka……….ha,ha,ha

he, he, nč, jaz bom en kozarec črnega :))))

:))) ja če vetrček pri vas samo pihlja.. po moje pomeni to pri nas en orenk veter, glih da te ne odnese :)))))

zvezdica, važno da si dobila Božičkove sani, kaj če nam Rudolf ali Božiček, važna so darila. Ker vam takole na deleč ne morem pošiljat kakšnih posebnih daril, evo želje, da tebi in vsem ostalim dan mine v lepem razpoloženju in da zvečer odkriješ kakšnega Božička :)))

Zvečer…..kakšnega Božiča? Ta pravega ali…….onega drugega….v postelji….he,he,he

Črnega……….? Kaj bi? Cabernet, refošk, merlot, teran…..?

No, jaz bi raje imela en dan veselja z Rudolfom. Ne me narobe razumet, rada imam živalice, raje kot darilo meni.

Oki, vsem Čau !!

refošk , mi nekaj posebnega pomeni :)))
zdajle bom barbero, drugo ni tuki :))

hja.. včasih so rekli, da če bomo pridni :)))) bo prišel Božiček, al pa Dedek mraz al Maklavž…. in zdej zvezdica.. če boš feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest pridna, bo prišel taprav Božiček :))))))

Jani verjame, da tud tisti… tadomači Božiček ni od muh :))))

sam zajček… Rudi je jelen :))))))) in, če človek dobi včasih kakšno darilo, tudi ni slabo :)))

Teran pa pršut. Njami

Zajček, tako lepo nam dirigiraš, da ti bo Božiček prav kmalu pustik kakšno darilce .

Ruuuuuuuuuuuudiiiiiiiiiiiiiiiiiii…………….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa kje dobivaš take lepe slikce? A so direktno iz severa? Kar srce se mi topi, ko gledam tako idilo…………aaahhhhh

Prenos v živo, pri nas je mraz ko hudič , – 21, potem se pa tako zabavamo.

ej, uh, zakon :))) aha !

škrat oblublja da bo čisto
tiho kot miška in priden kot mravljica

če se lahko na te sani usedka
bo ziher spal kot medvedek

uff, grem sanjat…..

Nočko…..in cmoke

Jaz pa sanjam o tem, ker me tako zebe ……

dobim pa sem brihtna pa frišna ku rožca ne de:)
cmoka sestronki nazaj Se Ve

dons spet bul žmrkam ku ne

na, še en ku je moj, moj

sonček, pa morček pa spanje – yeeeeeeeeeeeees

kolk malo pravzaprav človek potrebuje da je srečen ne de…

ke so pa to samo sanje ti kar prit k men bova te lepo u dekco
zavila pa topel kotiček bo mel ziher!!!!

jest dobro vem kako je lahko mraz Se Ve R ne de

Pacmakam

Joj, kako imam jaz rad, da sem polubčkan. Evo, dekco že imam, pa se dajva tiščat skupaj.MMMMMMMM, kako paše.

super, jest pa skoz sam cmakam, ergo te vornih pacmakam pa se cartam:))

New Report

Close