Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Poslušajte tole

Poslušajte tole

Vse, kar moram vedeti o življenju,
sem se naučil iz Noetove barke …

Prvič: Ne zamudi barke.
Drugič: Zapomni si, da smo vsi na isti barki.
Tretjič: Načrtuj. Ko je Noe gradil barko, še ni deževalo.
Četrtič: Ostani čil. Ko boš star 600 let, te bo morda kdo prosil, da narediš kaj zares pomembnega.
Petrič: Ne poslušaj kritik, le opravi, kar moraš opraviti.
Pestič: Gradi svojo prihodnost na rodovitni zemlji.
Sedmič: Zaradi varnosti, raje potuj v paru.
Osič: Biti hiter ne pomeni vedno, da imaš prednost pred drugimi. Polži so bili na barki skupaj z gepardi.
Devetič: Ko si pod stresom, poskušaj malo lebdeti.
Desetič: Zapomni si, Noetovo barko so zgradili amaterji, Titanik pa strokovnjaki.
Enajstič: Naj je še tako veliko neurje, če si z Bogom, te na koncu vselej čaka mavrica.

Avtorja ni napisanega, zato ga ne morem napisati. Ampak, bogme, kako praktični so tile nasveti, anede? Una o polžu se mi zdi superca. Kdaj pa kdaj pa se mi zazdi, da se bom vsak hip zazrla v svoje ozadje in se prehitela.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Potrjujem tvojo misel. Resnično so praktični tile nasveti. Uresničevanje njih, je odvisno od nas samih .

če imaš barko kot je naša gmajnica, se nimaš česa bati :))

dobro jutro Marička, dobro jutro svet :)))

Ja ta o polžih me je res ganila…kako je to resnično a kako smo v sebi čudni, da se tega premalo zavemo.

Čau Mariči….veliko snega, ogenjčka v kmečki peči, ljubezni in veselja v Šebrelje …..pošilja kar tako….po žicah. Cmokca.

New Report

Close