Najdi forum

-12

pr nas. Kaj pa pr’ vas? Ja, pa skoraj pol metra snega. Yeeeeeeeeeeeeees!!

Dobro jutro punce in pobi :)))))

Dobro jutro Jani in ostala gmajnica :)))

a ni to fino .. še 14 dni takega mraza .. pa bo B. spet drsalaaaaaaaa pred hišo :)))))

lep dan vsem .. B. šiba .. 🙂

Uh, ti želim da te teh 14 dni ne bi preveč zeblo :)))))))))

Dobro jutro Barbara in en krasen dan ti želim :)):/ \ 😉

Jani, s katerega konca pa si, iz Rusije? Jaz še nisem stopla iz hiše, če si z našega konca (ponavadi toplejšega), pa niti ne bom.
Becky in mraz nč prjatla.Brrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Seba, pakiraj, greva na Bali :))))))))))))))))))))))

Jutro Jani, heja Barbi, in ostali !

Občutek imam kot da sem na Aljaski :)))))

-9 pa kar dosti kidanja

je tuki v Tepanjah – če jim termometer dela prov ne de. Pa kaj temperatura
kufetek ubogmu fjakerju pa še net majo – sloveeenije odkod lepote tvoje:)))

pacahnana, pufočkana, pacmakam pa akepam-tkoooooooooo

P.S. saško žiher udpre nov biznis – učenje vožnje po zasneženih in zapeskanih cestah

prelepa Gorenjska….

Jani pa prov uživa v mrazu :)))) Yeeeeeeeees, kaj se je luštno stiskat k full zebe :))))))))))))))))))

Aljaški malamut a ne? Ma tvoj kuža mora zdej plesat od veselja :))))

Jani bi tud.. zapregel nekaj kužatav v sanke.. pa da se gremo …. preganjat po belih ravninah :)))) cmoka zajčku :))

samo veselje :)))

Jani ma srečo, da se otroka za primerno nagrado rada igrata z lopatami :)))))

Najlepša Primorska na svet’ si mi ti.
Pozdravljeni, lepo jutro, danes mi je
uspelo uiti od doma. Pri nas je -7, imamo
malo mediteranske klime, je pa super.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehehe, severnica, ti se pa v teh razmerah tud moraš dobro počutiti :)))))

Jani bi zdejle…. pustu šiht za danes… ko ga j****, obul gojzarje in jo mahnil na prvi malo večji hrib….. da se čuti mraz, škrip škrap pod nogami… uh :))) ko bi se vrnil pa v ljubico… gas do …. 1/3, ročna in v prvi hrib.. po cesti…. yeeeeeeeeeeeees… a ne.. kako malo jepotrebno da je človek.. srečen :))))

no ja.. priznam da je Primorska tud… luštna.. ampak, čez naše hribe….. hmmmmmmmmmm :)))))))))

Marija.. ker si ti tud bolj.. zgoraj :)))) veš, kako je lušten pogled na… okoliške vrhove.. ko se kopljejo v soncu… pa še da so zasneženi…

‘Bemti, Jani bo danes moral res vzet dopust in… iti… v sneženo lepoto :))))

… pri nas – tako kot se spodobi za naše kraje 🙂
Ampak , nismo glih navajeni ,da nam je prav PRIJETNO mraz ( he , he , jaz sem po rodu iz drugačnih krajev …. kjer je lepi snegec 🙂 Samo naš pes ne misli tako in gre ven lulat , ko že ne more več zdržat in še takrat ga je treba vleč , če nočemo , da naredi kar pod stopnicami…. potem pa u lauf nazaj gor in se zvije na enem prostorčku , ki je kar najdlje od vrat in se trese in se dela , da ga ni , samo , da ne bi komu padlo na pamet , da ga pelje na sprehod :)))
Aja , pa maček tudi ni ljubitelj minus temperatur , he , he , že dva dni hodi v kopalnico od mojih taščevcev lulat IN kakat v bide ali kopalno kad …. he , he , maj maček je car … moje malo maščevanje …:)))
Tadruga muca je pa tako kosmata (zimsko oblačilo 🙂 da če dobro ne pogledaš , ne veš , kje je spredi in kje zadi … in se tudi precej dolgo odloča na vratih , al bi al ne bi …

Nikita pa uživa , yeeesss , danes gre jahat po mrazu , mogoče je še glih za vzorec snegeca tam v maneži … bomo vidli …. upam samo , da ni ledeno :)))

hehehehe, našo kužko smo včeri peljal ven… na vratih … opazi sneg se obrne in na brzino spelje nazaj v hišo… Kaj smo jo prepričevali, da je opšte dobro, če potrebo naredi zunaj :)))))))))))

Nikita, pazi da ne primrzneš za konjiča, ko boš jahcala :))))

Jani, pri vas se dogaja korupcija ha ha ha ;o)))))

ma ne bi jest temu rekel korupcija…. bolj .. daj dam :)))))

Pa res pol kaj daš od sebe? He he he

Hej, ja, pa me vleče po ledenih pločnikih . Vsak večer že vidim urgenco in mavec :))
dobro jutro in cmoka !!

severnica YAAAAAAAAAp

no ja.. take idile pa si nisem predstavljal zajček :))))) pejt ven.. na polje z njim :)))) v pol metra snega 🙂

Mene tudi malo skrbi , da se ne prilepiš na konjčka :)))))))

he he he he

Ko vidi sneg ( geni ) se mu kar sfuzla in šiba…da ti to vidiš….
hehe, na polje ja bo treba , na polje..

… da bi se dalo !
Bi šel galop brez problemov :)))

Nikiti se zdi , da če si prilepljen , težko padeš dol 🙂

New Report

Close