Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdo je še tu ?

Kdo je še tu ?

Hitro , javite se , da vem , a naj se odjavim ali še malo vztrajam 🙂

Nikita mora bit še kar nekaj časa tu , ker ne gre jahat – je vse zmrznjeno 🙁

jest

jaz sem v odhajanju ):
dej bova kakšno rekli jutri o veri :))))

čau!

A ti to meni?

Kdaj se pa vrneš. ob 15.00 he he he

Ne, Nikiti !

Me ne bo danes nazaj :))))

Ne morem verjet

Tudi zvezdica je še tukaj in tudi bo….danes do 17.00 ure….dolga bo….

Ne , meni 🙂
Ker imam tam na forumu o življenju svoje mnenje o pobiranju denarja pri maši 🙂
Ma imam jaz še ene par mnenj , recimo o kloniranju , pa o kontracepciji in splavu , pa o verouku v šolah , pa o ženskah v Cerkvi , pa o celibatu …. he , he , puno toga …. zdej pa , če koga zanima , kakšna so ta mnenja , evo , slobodno navali narode 😉

Niki pomežikne Sebotu in čaka ….

Lažeeeeeššš :))))))))

A greš , kamor sva se včeraj pogovarjali ?
… če greš – srečno opravi !!!!

Vračam mižik ;o)) Sem včeraj nekaj gledal pri preverjeno na popu. Dobro služi ta cerkev. In to neobdavčenega. Veš, si pa naštela zanimive teme. Ne vem kje začet. Baje na začetku he he

… fino , bova kakšno rekli 🙂

Čuj , sem šele danes pogledala tudi tisto tvojo temo o kužici in operaciji.
Sem že pozna , ampak me vseeno zanima , kako je z njo ?
Imam živali zelo rada , pa doma enga psa , pa dve muci , pa tropske ribe ( no , te so od gospodarja , jaz si z ribami nimam nič za povedat 🙂 pa enga polžeka nalepljenega na vrh šipe v dnevni ( in zato pozimi skrbno pazimo , da nikoli ne dvignemo rolet čisto do vrha , da ne bi sklatili polžeka ali pa da ga ne bi preveč zeblo na kakem dežju :)))

Nikita – firbčna in zdolgočasena 😉

Res dolga. Ampak tudi to bo mimo, a ne?

… so že (vsaj z moje strani) obdelani tam na “življenju” , ne bi več o tem , če te zanima , moje mnenje preberi tam , pa mi lahko tuki še kaj poveš – če obljubiš , da me ne boš zmerjal , da sem ku tvoja tašča , he , he 😉

Ja , lahko pa rečeva kakšno o celibatu , recimo 🙂
A ti bi zdržal na suhem celo življenje ?

Niki zdaj samo vpraša , bo navalila , ko kdo kaj pove :)))

Še na vlažnem ne morem, jest bi kar na mokro prešel he he he

Na mokrem se preveč koža razmoči in naguba , he , he …

Kaj zdaj , bi bil za odpravo celibata ali ne ?!
Nikita misli silno resno

Glede na to, da sem v odhajanju ti povem tole. Če mislijo še pedofilijo zganjat sem za. Če pa ne se pa naj sami odločijo. Lahko pa jutri nadaljujeva to temo, če si za.
ČAO

… je rekel cesar , minister Gregor pa nič :))))
( iz Martina Krpana 🙂

Ja , lahko nadaljujeva jutri , saj je jako zanimiva tema in že od nekdaj trdim , da bi mi tule lahko tudi kako resnejšo rekli !

Uživaj v snegecu , še namest mene !

Jest tudi. Ampak tako polna papirjev, da… Ima kdo vžigalnik? Ne kličite gasilcev, počakite, da dobro zapalim.
Debate na življenju nisem prebrala. Bom vrgla eno očke, je blo sigurno vroče.

Ta je pa dobra. Jaz bi te mela za taščo, Niki. Sam pol, s kom bi se kregala?!?!?

Ma ja , no … kaj pa vem , če se splača brat …. človek se pač na nekaj oglasi … tisto se mi je zdelo še najbolj vredno komentarja . Mene počasi zelo utrujajo teme o ljubosumju , pa varanju in tista večna ” sem pustila moža , ker me je maltretiral , zdaj pa on še vedno kliče in mi ga je žal , ker si mora sam gospodinjiti … a naj se vrnem ?” …. Mislim ….

Ej , smo dobili kartico z voščili s tvoje firme … pa še podlago za miško zraven :)))

Kako se ti je zdel Harry Potter ?

He , he …. ja , sej se znam kregat , kein problem :))))
…. hi , hi , bi samo rekla , da ne boš ubogala mojih “nasvetov” … eko , pa je fajt tu 🙂

Nikiti se zdi , da morjo tašče bit take do nevest , ampak , he , he , hvala Bogu , se njej ne bo treba matrat , ker bo imela dva zeta … ti so pa ponavadi takoooo kjut ;)))

Z mojo psičko je sedaj vse v redu…8 dni po operaciji….včeraj je že bila spet nagajiva in nikakor ni hotela iti v njeno »kučo«…Kadar mi take kuha jo bi najraje po riti…ampak kaj si čem…je malo razcrtana…in smo si čisto sami krivi (oz. midva z možem), saj sva jo malo preveč crtala, ko je bila še čisto micena kužika. Sedaj je stara deset mesecev. Če te še kaj zanima…vprašaj.

Ti ta je pa resnična. Tudi moj se do tašče tako vede. Čisto kjut, naredi vse kar tašča reče. Jaz vmes že konkretno popenim, on pa nič. :(((((
Hi.hi.hi tud jest bom mela dva zeta, no a si pomislila, da bo lahko vseeno tudi kakšna nevesta? Kukulele.

New Report

Close