Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne morem domov ….

Ne morem domov ….

…. dokler se vam vsaj malo ne oglasim,
ker od doma spet ne vem, kako bo …. morda
bo konec tega tedna konec tudi more, ki je
žre, je in jemlje čas in moč in željo in voljo in
… vse.

Ampak, danes sem že zadovoljna. Na moja povpraševanja sem dobila dva ozitivna odgovora, gospod, ki sem ga želela slišati, s katerim sem želela nekaj početi, ha, ha, ha, bo nekaj naredil celo namesto mene, ej, si to sploh lahko kdo zamisli, da namesto mene nekdo nekaj naredi ????

Zato bi temi morala dati ime HVALEŽNOST in skozi ta naslov povedati naslednje:

Zahvaljujem se vsem, ki kdajkoli naredijo kaj zame ali za drugega človeka, pa jim to ni potrebno, temveč naredijo zgolj in samo in občutja, da to želijo za nekoga narediti.

Zahvaljujem se današnjemu dnevu, ki mi ga je nekdo podaril, kajti podaril mi je neznansko veliko.

Zahvaljujem se vsem svojim najdražjim, da me v teh težkih dneh prenašajo in gledajo in poslušajo in da … kdaj pa kdaj tudi oni kaj postorijo namesto mene.

Torej – verjeti moramo v večkratnost življenjskih priložnsoti. Verjeti moramo tudi v nemogoče in v trenutek iskre za temino, ki nas obdaja. Verjeti je treba v čas, ko bomo imeli priložnosti spoznavati svoje različne možnosti in ko nam bodo ponujene različne priložnosti za raznolikost našega bivanja, obstoja; verjeti je treba v čas doživetja svojih lastnih najlepših bivanjskih občutenj ………

Prijatleji, verjamem, da ste ena mojih iskric, da ste ena mojih priložnosti, da ste ena mojih neštetih možnosti, da ste lepota, ki mi je bog ve zakaj dana. Hvala vam in …… danes SEM ZELO SREČNA !!! Zato v sebi pojem, se smehljam, v meni je nekaj posebnega in …… to zdaj delim z vami ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz sem pa hvaležna tebi Marija, da tudi ti meni kdaj stojiš ob strani…in hvaležna sem, da sem se končno danes lahko tukaj oglasila….je bilo kar delavno…

YEEEEEEEEES Labodka Moja . TO!!!!!!!!!!!!!
Srečo je treba deliti ne de, ker poli je ziher ne bo zmanjkalo.

S. = tudi vesela danes in seveda orto hvaležna za danost vseh trenutkov,

ko zasliši mile glasove njej ljubih (pure gold)

ko ji je dano iti na kavo z ljudmi ki ji nekaj pomenijo:))))))))))))))

ko mi je dano da prletim sem u gmajno-mal je pa treba zgage nardit ne de

Butalec trdno verjame da naključij ni, ker verjame v neko višjo silo, pa kakorkoli že to imenujemo.

Vesele cmočke dons vsem gmajnovcem jaap

Mariči, če ti je uspelo to , kar te je skrbelo, in kar si želela, da urediš čimprej , sem presrečna zate.
Meni se zdi prav , da se stvari obračajo tebi v prid….ker enostavno veš, si to zaslužiš . Pa ne bi zdaj o tem zakaj…tisti, ki te poznamo, odgovor vemo…ostali ga izvedo , ko te spoznajo.
Zajček je vesel , da te pozna .

NIkoli ne pozabite…….

Da ti vedno v pravem trenutku križa pot prava oseba………Ko misliš,da je že konec,da negre več…da zdej pa res ne zmoreš…..potem pride ta pravi trenutek s pravo osebo!… Tako….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…se je zajček malo zamislil..

Aha..tudi jaz sem se…bistvo pa je tako…da to drži…kaj pa pri tebi zajček..a drži?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca , ti lahko povem malo kasneje ? še mislim :))))))))))

Oki doki….ampak poglej širše…zmeraj je tako boš videla…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bom !
papa

New Report

Close