Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek nečesa ne maram..

nečesa ne maram..

prikrivanja
in laži !

…drugo je o nečem molčati, in nečesa ne povedati če nisi vprašan.

…in tudi besede ne črhnem več na to temo ! Tko !

Sem bil ze skoraj povsem preprican, da je namenjeno meni, pa mi nekako ura ne stima..

Hja, sicer pa clovek nikoli ne ve, kdaj postane en navaden puzel?

Tudi jaz ne maram prikrivanja in laži! .. Od zajcka bi pricakoval vec konkretnosti..
Taksni posti lahko povzrocijo veliko dvomov. In tudi jaz niti besede ne črhnem več na to temo !

Ljubezen je drugo sonce, ježek

se podpišem pod ta post ježek… in ne črhnem več nobene…. dvomi pa ostajajo in upam, da bo zajček razjasnil naša očesa :))

Dobro jutro zajčku, ježku pa še bolj 🙂 Živjo ježek 🙂

ojej , cepo zajček je bil tko besen včeri zvečer , da sem pozabila na vas, da vas izključim iz te zgodbe . Tista s klepeta je to sigurno prebrala, po mojem demonstrativnem odhodu z čata , ni naša gmajnarka, me je imela pa za idiota! Saj če sem tiho in ne ugovajam, še na pomeni da nasedam hehe..

trapast zrezek in tenstan krompir,
kalamare in pico :))))

kwaaaa?? Men nč jasn….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dej muca, nič ni..več…
so samo še šnicli, ostalo me praši , hahah

O hudiča,kaj ste meli požrtijo….hahahah

škoda k sem manjkala,da bi vam vcepljala smisel zdrave prehrane in…in….heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajček bi rabil en nasvet zdrave ……heheheeh…pa te pokličem in vprašam hahahahah…

oki doki..pa pohit..k grem na sončka..aja sam mujota vklopim še..je na offf…čaki grem prklopit ga….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dej te pokličem !

oki grem vklopit hudiča..hahahaha:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pismo rosno:))))

Du Hast Mich 1000……

pa recimo, da ne lažem..

Ojej ojej! Trma!! Bemti! Zdej pa muca jezna in piha in nori…..
Pa kam vas ta trmast značaj osebnosti pripelje????????

Pa nič..kajne lahko se reče temu tako!!! Pa kaj pa nam nč vedu,pa tud sej en klinc gleda…bemti!!!!!!!! Jezna sm ku hudič!!

Stvar je vedno za pomenit…Naj bo taka,al pa drugačna…Lep pogovori reši marsikaj…Le zakaj ne!?? Mar ni toliko vredno?!! Hja bo že držalo….
je pa res umetnost ..odkritost,pogovor….;(((((((((((((((((((((((..druga španska vas…..ojej ojej….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close