Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek I Like Mondays

I Like Mondays

sicer nam starinam znani bend Boomtown Rats pravi… I don’t like mondays… vendar.. hehehehe, men je pa prov lušten ponedeljek 🙂

Po vseh naporih med vikendom je ponedeljek dan za sprostitev.. osvežitev… spet smo skupi tuki… Ja, je ponedeljek.. lep dan za začetek :))))

Dobro jutro vsem skupaj in vsakemu posebej in en krasen ponedeljek :))))

Jani

Dobro jutro Jani, dobro jutro širni ostali
gmajnarski svet. Zdaj so tudi meni ponedeljki
všeč, vejemi, in še vedno sem tiste misli, da
je dogodek dneva vedno jutro.

Rudi Kerševan je zapisal eno svojih misli takole:

Ni mi težko, ker je minil dan, žalosten sem, ker bo prišel drugi in bo minil.

Ampak, današnji je tukaj prijatleji in užijmo ga v polni meri ter upajmo ne jutrišnjega. Če nam bo današnji lep in popoln, upajmo na podobnga jutrišnjega, če nam današnj ne bo prinesel vsega, česar si želimo in kar bi radi, če bo težaven, potem imamo spet lepo priložnost upati na boljši jutri.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha začetek….začetek tedna,začetek dela…začetek vsega lepega…..hura…

Čutim,da me bo ta ponedeljek ponesel v zelo zelo lep teden!!!:))))))

Janiiiiiii lubijaa*********pa odpočij in osveži se!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro Marija :))) Ma bo danes dan sigurno lep… a bo prinesel željeno ali ne.. ma ja.. sej zato živimo.. da upamo :)))) Bo pa jutri a ne :))))

Lep dan!

Jani

Ej, Jani, meni je bil že včerajšnji dan tako
čudovito popoln, da sem še danes vsa v
tem čudovitem občutku ……………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

danes,jutri, pojutrišnjem…glavno da bo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jutro :))
pismo , kaj zgodaj norite po gmajni :))

heheh rana ura zlata ura..je djal cigo k je uro ukradel…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, zeko, smo te zbudili, ane, ali ti je pridišala
kavica do posteljice ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha, ha, ha, cigo uro ukradel, pa revež še
tega ni vedel, zakaj bi jo porabil ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehe, kaj neki mu bo ura ? ;)))))
jaz sem že bila zuni, ampak se še vedno me morem zbudit :)) sama od sebe :))))))))

Ja zlata je…heheheh k je rana bemti! Hih zeko očke odpri..hmmm kje je pa seba? da te predrami,da te zdrmna…hihihihi:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

živjo muca :))))) ma ja.. bi moral avčeri videt…. dan.. gor na planini.. k v pravljici :)))))

Lep dan tudi tebi in hehehehe evo cmoka :))))))

UU take pravljice pa ima muca res rada…prave zimske..uha :)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mariči, a si prebrala no sms vceraj, dva ?

ne vem kje hodi lump moj :))))))
sebaaaaaaaa????????????????????

:))) jutro zajček 🙂 ja je treba zgodi začet, ker kasneje lahko pride do gužve, pa bo spet tema :))))

dobro jutro in cmoka… ponedeljkovega :))))

he, he, cmoka Mariči !
Tako glasni ste bili , da mi je drevje zašumelo, listje zapelo in gmajnica je bila kvišku 🙂

kaj pol čakaš.. sej s tvojega konca na naš ni tolk deleč a ne :)))

Jani, a u gužvi ne bi dobro šlo ? :))))))))

cmoka , prebujenega :)) na ponedeljek ta današnji :)) lep :))

aha 🙂 je bil tak ja :))))

Jani je včeri spet neki progo polival.. tko da.. svetovno prvenstvo bo!! Sagurno!!!

:))))))))))))))))))) a hoč da pridem…hihihihihihihi:)))))))!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma ne da ne bi šlo v gužvi hehehehehe, samo ko je gužva.. potem je tlelele gor … prazno :))))

Jani je mel zadnje dni orenk gužvo zato se zdej raje prej zagviša za tole… po toči zvoniti je jako prepozno :))))

Ha, ha..
Madona.
Tud zajček se bo prej zagvišal , da nau pol po toči prepozno cinglal :)))))))
uha, kaj mi je to všeč:))))))))))))))))))))

cin cin cinnnnnn ciiiiiiin….:)))))
Prau fino je zvonit..a ne potoči..hahah:)))
Cin cn cin…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close