Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NOV ZAKON O ALKOHOLU ??

NOV ZAKON O ALKOHOLU ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

He he he. O ja ta Keber.

mislim , da tu je zasluzil en aplavz (od mene )

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja? Jaz pa mislim, da je ministrstvo falil. Na notranje zadeve bi moral iti he he he

na strani 24 ur.com
pise tako !

V nočnem času – med 21. in 7. uro zjutraj – bo tako veljala prepoved prodaje alkohola v trgovinah, v gostinskih obratih pa prepoved prodaje žganih pijač do 10. ure dopoldan. Med ukrepi in načini za omejevanje porabe alkohola zakon prepoveduje prodajo in ponudbo alkoholnih pijač osebam, mlajšim od 18 let, in osebam, ki kažejo očitne znake opitosti od alkohola.

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štumpi, če verjameš v to!!!

Jaz ne!!!

Isto je bilo s kajenjem. Pol vpa deklica 9 let stara kopuje čike v trafiki.

Ejla vidva mačota……….da ne bo prišlo do kakšnega fizičnega pretepa….

Dejta no….vama pošiljam rajši cmokote vsakemu enga…pa dejta mir…

Cmok, cmok……….

sem se spomnil enega vica !
ko je policaj ustavil Mujota na na kolesu ,ter mu nasteval vse
kar mu je manjkalo na kolesu , s tem da je po vrhu še pijan
in sestavljav listek ter primerno kazen
Mujo pa v smeh
Policaj začudeno ga pogleda ter ga vpraša čemu se po vsem tem še smeje ??

Me pa res zanima koliko bo šele Haso plačal, ki je 50 metrov
za njim , pa ta revež še kolesa nima ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Eh Stumpi…….dober je. CMOK

Lepo pozdravljen Štumpi !

Nisem se ne in se ne bom strinjala s Kebrovim zakonom.
Namreč menim, da se take stvari rešuje na drugačen bolj pametno izoblikovan načrt.
Prepovedati nekaj nekomu na tak način, da mu omejuješ njegovo svobodo po prostem nakupu željenega, še nikoli ni obrodilo sadov. Pa ne gre tu samo za nakupe, stvar lahko posplošiva tukaj in zdaj…še na druge stvari.
Če je bil namen zmanjšati število povzročenih nesreč…se to pač ne bo zgodilo. Nasprotno. Tisti, ki je sedaj popil le piksnico ali kozarček, bo sedaj kupil celo steklenico…
Ni upanja v smotrnost glav naših politikov…
slovenija tone….globlje in globlje…

Lp, Jana

štumfi.. mam občutek da si tole temo odprl zarad lubčka, ki ga pošiljaš puncam….

ja, kaj nej rečem.. premalo poznam tale nov zakon, da bi ga na slepo komentiral, bo pa verjetno spet v stilu.. tresla se gora.. rodio se miš 🙂

Lep dan prjatu, pa ko zvem kej več o samem zakonu, ti bom lahk komentiral 🙂

Dejstvo je to, da je najraje delat prepovedane stvari. Je bilo vedno tako in vedno bo. Smola je pa samo to, da ta minister bo za kazen o neuspehu dobil še boljše delovno mesto. Kako bi že rekel Bajaga: “karavane prolaze”

Cmakam nazaj – men ni treba2x rečt:) Čeprav škrat ne ve al paše med mačke al med mečarice 😉

Drgač pa ne vem zakaj bi si mogla sploh kej mislit o novih zakonih, razen to da jih najprej sprejmejo potem pa popravljajo ne de. Pol pa v praksi kr neki ven pride-jaap.

Ma bi rada vidla kedo si bo upu inšpicirat po kšnih orto nočnih zbirališih v prestolnici.

Sploh pa sej mamo tud zakon o prometu ne de, pa je alkota kukar češ na cest….

Mar nej zrihtajo zakonsko zaščito nad žrtvami nasilja!!! Ne pa da dokler kdo komu kej fizično hudga ne stori, ne bev ne mev ne de…

Pol se pa čudjo ko nekdo po dolgih letih nasilja tudi koga fenta
…doniš…

Glede na to da je v SLO samo registriranih cca.300.000 alkoholikov, pa se na nardi nič, si nej zataknejo rajš kar kej za klobuk – tko!!

Kebrov zakon o omejevanju porabe alkohola po novem predvideva poostren nadzor tržnih in zdravstvenih inšpektorjev. Če bo zakon potrdil tudi parlament, bo mogoče alkohol po 21. uri kupiti le v gostinskih obratih.

No to je zame isti lapsuz !!
Ce mislijo na zmanjsevanju nesrec, V trgovini ne – a v gost. lokalu JA ????
Kje je v tem smisel ??

lep pozdravcek vsem !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Doniš kake ustnice mmmmmmmmm pa poljubček…..
Ti kar …………….

Zato …………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vedno se bo debatiralo o tej temi….vedno bodo nekateri imeli največ za povedat prav na to problematiko zaužitja alkohola….
Bodo omejevali,prepovedovali….ampak ne skrbi….

Veliko prahu,ki se dviguje na vsake tolko časa je potrebno vzeti za normalno….

vedno pa se poskuša obvarovati te droge seveda naših otrok!!Saj prehitro znajo globoko nekontrolirano pogledati v kozarce….Včasih žal tudi smrtno….

zaradi tega mislim da vaša branža ne bo imela nič manj dela in nič več skrbi….vzemi to kot nekaj,kar ti da misliti a nikakor nekaj zarad česar bi se sekiral….

jaz ti želim še veliko dela tebi in tvojim kolegom..in prepričana sem,da ga bodo imeli vedno zadosti tisti dobri gostinci…Ti pa spadaš mednje******definitivno…se mar motim???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zakon mora iti čez parlamentarne razprave.Videli in slišali bomo ta razplet.
Pri nas je prepovedana tudi uporaba drog,pa se jih poslužuje veliko ljudi.Prepovedan sad je najslajši še za tiste ki jim sicer pitje alkohola ne bi bilo mar,sedaj jim bo izziv kako ukaniti prepoved.Sam se bolj nagibam k osveščanju mladine,kot k kazni na tak način.Za mene personal je to kaznovanje ljudi,omejevanje svobode,Kebrov knock down.

New Report

Close