Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Palim lampu

Palim lampu

in vsem gmajnarjem želim krasno četrtkovo jutro in krasen ta dan… pa veliko lepih trenutkov :)))))

dobro jutro in …. cmoka za vse… tud fante :))))

Jani

Što si upalio lampu il lanternu tako rano ?

heja Jani , jutro , mrzlo je in povrhu ja, še celo četrkovo .
dobro jutro vsem !

hehe, meni je vseeno če talaš še fantom cmoke :))))))))))))))))))))
na še zajčkovega 🙂

Dobro jutro, tjavendanovci.

Ko bos ravno hotel obupati, se spomni, kaj vse si ze prestal; vedno se stvari zasukajo, kadar najmanj pricakujemo. Ko obupujemo, gledamo navzdol, zapiramo oci in ne vidimo in si zapravljamo poti do novih moznosti. Avtor: Lunin net

Tako je to: včeraj sem že malo obupala nad vsem, danes sem spet pokonci. Dvignila sem glavo, četudi obljubljajo snežni metež in se odločila videti pot tja v dalj. Cesto ….. in vas !

Lepo jutro vsem skupaj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

živjo zajček :)))) e pa red je, da se lampe pale rano u jutro :)))))

Veš.. je tok malo fantov tuki gor.. da ni vredno 2x pisat :)))) k tko noben ne bo prebral.. no.. mogoče seba :))))))

cmoka.. četrtkovega ja.. :)))

dej Marija no.. po taki žurki pa kar neki obupavat. To ne gre. Če se ti pa v lajfu dogajajo take lepe reči.. potem ni razloga za obupavati :)))

lepo jutro Marija in en krasen dan 🙂

Dobro jutro Jani

Upali lampu še pri meni. sem crknjen ko hudič

Zauh za fante in cmok za dame

Jutro…ejj včeraj smo crkaval dons bomo pa cvetel….MMMMMMMMMMMMMMMM madona a je dons že četrtek..uhhhh?? Mi je kar vroče ratal…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Grem zdejle potegent…jep da me ne bo zebbblllo

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pismo muca , jaz sem kaput !
Potem ko me je severnica vlekla na pico včeri in iskat gnojilo za rože po celem btc – ju , sem ugotovila , da se me prijemlje nekaj…pa sva bile midve crknjene ku hudir. Sva sedele v avtu in čakali , da naju pelje sam….avtomatikly. Ni šlo 🙂
Bog ve , kak dan bo danes ?
ko bi vsaj cvetel hahaha…ma je odvisno od zalivanja in gnojila al kaj, hahah..
cmoka muc***

No, zdaj veš kako se jaz počutim..

Hmmmm, morda bi pa kakšen kozarec substrala popil….bog ve….

Mene pa nekej po grlu zgečka..pa dons sem dolgo ajala..mučo predolgo…
Ampak loteval se me ne bo nič..no ja razen pomladi odprem srce….:)))

Cveteli in zgoleli bomo danes…In to VSI!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He ejjj poznam žvarek ki ti da kriljaaa…..aha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mi ne pomaga. A je to tisti..Nič na levi, nič na desni, trener mi rabimo krila….

To je šele obup. Ker nikjer nič ni!!!

Hehehe

Jejeje le odpri oči..pa čisti center..nič ljevo nič desno…ampak centrofor….pol je pa gooooooooooooooooooooooooollll:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

……ali padec v posteljo……

Jah, kar popraskaj se po grlu he he he……….s kakšnim jegrom

heheh pa ja de…papap šibam..******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:):):) muca, orenk potegen ja :))))))))) pa pazi, da ne zazauga :)))

lep dan sestrci :))))

Koga šibaš….aja na šiht he he he

evo palim lampu.. in postavljam kompas :)))))))

živjo seba :)))

No, pa je res nekaj zašmelcal he he he

Jutro Jani

hehehe samo zarad enga četrtka ratal vroče :)))))) muca muca :))

Kva bo, ko bo drug he he he

Jani !!!!!!!
cmoka !
Moj, moj

:))))) cmoka zajček :)))))

New Report

Close