Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sej ni da…

Sej ni da…

si full želim tak avto.. lep, rdeč.. pa cel.. ampak, če bi s naredilo kej tacga…. mama.. ziher bi me kap :)))

lep večer, pa ne poiskušajte podobnih stvari sami :)))))

Eh ,Jani , kaj bi s takom novim lepim ,
viš kakšen rata , ko ga enkrat kupiš .
Kar naj ga majo , tudi tegale s slikce .

Jani , lahko noč .

Ferrari , jaguar in ostali ” visokorazredni ” avtomobili mi enostavno ne pridejo do srca.
Ja, če bi bil mercedes pol pa ja . On ima moje srce , pa ni nujno novejši model . Poznam ga v dušo , motor , in nikoli me ni pustil na cedilu .
Zapustila sem ga jaz , ker sem ga morala 🙂

opa eden je na slikici zadi ojej yees

ja, a ne :))) nej ga kar majo :))))))

dobro jutro nioba :)))

zajček, td zarad mercedesa se ne splača sekirat.. se tud hitr preveč škode nardi :))))

dobro jutro zajček … cmoka 🙂

JANI !!!!!!!!!!!
kok sem te vesela ej !!!!!!!!!!!
cmoka

uha, tale je športni tega ne maram . Hej Jani daj mi enega unga mojega mercedeska najdi .
drugače pa uh , kakšne linije ima , pleh stabilen , mostički ob vratih ojačani , hej zaljubljena sem v MB :))
in bog ve , verjetno je odgovor negativ , če ga bom še kdaj imela mojega ljubčka !
Vidiš ti imaš svojo ljubico srebrno , moj naj bi bil moder spet 🙂
ojej danes na valentinovo sanjam o njem….
o mercedesu ….

Pa da še kasko ni zavarvan. Pa da ga imaš še kaj pod kapo-….

Jutro Jani

in jaz se zavem , da je en takle
totalka razbit
še vedno več vreden , ko moj pičipokl mali .

Seba , Valentinovo je !?
Lep dan .

Tudi tebi lep dan Nioba.

Upam da te bo Valentin danes bogato nagradil ;o))

no Jani , verjetno si že odpotoval .
Nice trip :))

Veš , da se že pripravljam .
Ne na bogato , na lepo .

Sebi , vse lepo tebi .

Sam da bo lepo

škrat ma tud avtočk taake barve, no ja -skori. Glavno da moj pičipokl mene prpelje tja kamor čem in v enem kosu ne de:)

Drgač pa mene ne ganejo razno razne prestižne znamke, no ja če bom kedaj velika poli bom pa ziher imela SeVeRnjaka ne de (beri Volvota).
Zato me več noben ki me pozna ne sprašuje o kakih znamkah avtombilskih ker meni se ponavad ne sanja kaj kšn ma al pa nima.

Ne bi pa škrat imel čisto nič proti če bi ga kedo sponzoriral za kake testne vožnje , poli bi bilo šele letemo dervemo…

Pa je ziher tudi to (da jih nimam spoznorjev ne de) za nekaj dobro,…doniš… bi ratala ženski Niki Lauda;-)

UUU pr men pa pali črna makinja,športen dvosed..v njem pa moja malenkost!! jep:))))Pol pa wwwwwwrrrrrrrrrruuuuuuuuuummmmm….heheeh:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…pa muzika , pa očalca pa šiberdah :)))))))))
and let s go !

Aha tista k pali…..uuuuuuuu pa očalca lamborgini..no te furam zdej..pa visoke štikle…rdečeeeee bemti….pa hlačni kostim ala moška kreacija(črn z belimi tankimi komaj opaznimi črtami..sej veš kaj mislim… to je moj stil) za vratom pa rdeča rutka..ahaaaaaaaaaa..pa gremoooooooooo gasssssssssssaaaaaaaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

to pa pride, ker jest bom na stara leta ziher ku una babica gre na jug:))

gas do daske:)))))))

madona !
to mi deli…

ma kje pa :)))))))))

uups, popravljam- babica gre z zajčkom na jug:))))))))))))

tole pa bo šlo :)))))

bingo:))))))))))
Cmoka

New Report

Close