Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vsem mojim , ki jih je skrbelo…

Vsem mojim , ki jih je skrbelo…

Najprej opravičilo, ker sem izginila brez sledu .

Nato zahvala moji Marički in muci in Niobi ( by the way, vem da je skrbelo tudi Janija ) , ker ste mi pokazali , da kar tako pa le ne bo možno zajčku poniknit . Nekdo me bo vedno pogrešal . To velja največ…

Vem , da je potrebno svojo odsotnost odštempljat tuki gor :)) Ampak v času mojega odhoda od doma , v soboto ob 04.00 ni delal net. Običajno Siolovci ponoči opravijo krajša vzdrževalna dela , da ne motijo rednega prometa čez dan recimo .

Skratka , zajček je šel s kolegi na enodnevno smučarsko turo čez Alpe , k našim sosedom . Pa čeprav mu je bilo rečeno , da mora skrbeti za dom in družino :))) ne pa da se potepam … kot da ne skrbim že skoz…such a stupid words…
Svoje domovanje sem zapustila v lični čistoči , urejeno in popedenano , yees !
Tako se je zajček visoko v hribovju lepo prevetril , razmigal svoje ” krake ” in papu enolončnico . Uf , uf , kako ne maram čorb , ampak je vseeno pasalo tkole na žlico neki pojest . Pa tudi rum s čajem je bil dober.

Kljub veliki družbi , sem dan preživela večinoma v osami hehe, saj so norci , ki so me spremljali , smučali na najbolj odštekanih progah , ki pa le niso zame . Zajček je šel bolj na sigurno….ravno :)) pa mi je kar ustrezalo , saj sem tako lahko ob vetru urejala svoje misli..

Del poti nazaj sem peljala jaz . Imela sem srečo , saj me je ustavila avstrijska redna kontrola prometa in nisem imela pojma , kaj so hoteli od mene…

Oh , ja in še to . Že kmalu po mojem spektakularnem odhodu od doma , me je zapustil moj Simobil ):
Zato moje , moje , ampak res samo moje ( to ste dokazale ) , niste mogle vzpostaviti z menoj rednega stika .

Bilo mi je lepo , ampak pošteno in iskreno povedano , najlepše me je čakalo tuki . Tuki na netu . Moje drage prijateljice in vaša skrb za mene !!!!

Next time , ( samo bog ve , če bo še kdaj ) vas obvestim prej , pa čeprav na tujem netu in čeprav bom s tem dokazala svojo odvisnost od vas , bom to naredila s ponosom !!!!

Hej , gmajna tole je napisano za vas , iskreno kot vedno :
zajček vas ima rad !

In Mariči , joj, kako sem te mogla pustit , da sama piješ pir ? Bom danes nadoknadila ! Yap !

Pa še tole :
Za tiste , ki ste mi pisali na email. si.
Ta nori kaselc , mi ne dela že štiri dni . Vse kar vidim je , da imam kopico mailov , cifro mi napiše , ampak ne morem prečitat ! Če rečem , da je večina spamov , je vsaj nekaj vaše pošte..ampak evo ne morem videt…
To pomeni , da bom odgovorila , ko bom lohka odprla to zadevo . Je pa tako , da si bom tekom dneva uredila kaslc drugje in vas ” pompozno ” obvestila kje . Do takrat pa heya , glejte čudo …slo net mi pa dela :)))))))))

lupčke !!!!!!

Eh, ti naša drag frikica na baterije. Samo da
ti delaš; pa če vse drugo krepne. Lubčka, cmočka,
objemčka, pa kwa vem kaj še, sam da si zdravo,
srečno in zadovoljno bitje. In še nekaj lepega si
doživeta, toooooooooooooo, toooooooooooooo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zdaj pa gledam mojo Čebelico Majo, pijem kavo
in tako neznansko pregrešno uživam v tem življenju,
da verjeti ni moč.
TO pa je življenje, če je kaj, mar ne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uha…sam je oki….pa če bi vedli,da uživaš,bi uzivali tukaj še mi..No a sam da si oki doki….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja, tkole en dan že gre…če me pa ni dva uha , je pa alarm…
pismo , pa še zjutri sem šla na net , da povem …

he, he točno , če crkne vse drugo :)))))))
heheh…si me nasmejala Mariči..

Hm , le kaj se ti je zgodilo ?
Pregrehe sladke , ne zapustite me , jaz vas ne bom nikoli !

In heya :)))))))
tole jutro , ki se prebuja , sonček že vztrajno sili skozi rolete , je ravno prikladno za en vroč , HOT , še bolj vroč jutranji seks….crkljiv , tkole bolj na easy yeah **********************

khm khm..mislim kugaaaaaa?????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kakšne šoke je zajček naredu , a ?
Muca mislila sem tole tkole..
Malo crkljanja v postelji , božanje , srčkanje..potem pa počasi z nežnimi gibi do …

Ps. Je res moglo neki bit u luftu…madona

vraga!!! čak heheheh :)))i

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No , ko si ga že omenila . Kje hudiča neki je zdaj tisti Vrag !!! ?

Zajček ,
da si mazaj , pa srečen in vesel ,
dobro je tako .
… pa , če bila pri tebi kakšna
uzbuna , ti sploh vedel ne bi za to …
Tudi to je dobro , hahaha .

Zajček je Srečko ratu ,
super !

Hay folk, nekako kapljamo na puni broj,
nede, bi rekla naša severnica. Na, zajčka
smo našli, pa murenčke je pršu iz luknje,
pa ……….
moja niobči je tudi tuki!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, he , dobra si Nioba .
:))))))))))))))))))))))))))))
uzbuna :))))))))))))))))))
eh , srečko samo na kratko , ampak boljše ko nič…

Počasi bodo le vsi nazaj 🙂
yeess

Sam da je žur, pa da je žur in še enkrat
žur. Grem po pir, bela cesta! Mam še enga,
glih za ncoj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tuki Marija , tuki .

.. v varnem zavetju … tuki

eden bo premalo . Kam so pa ostale piksne izginile ?

Hehehe , ne bi vedla ,
jaz pijem …. veš kaj …

pa ja ne kofetka ?

Morebiti pa tisti mankajoči pir
čutiž že … kje …. kaj , kaj , kje ? hahahaha

Sinoči sem žalost utapljala v njih, danes
jo bom drugič, če je ne bom utopila v eni
piksni, bom pa vina odprla ….. neki bo …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

………. kkuuuuuuuuuuuuuffffffffffeeeeeeeeeeeeeeteeeeeeeeeeeeeikkkkkkkkkkkkkkk!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close