Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sociologija

Sociologija

Na verigo absolutno precudovitih otokov, bogu za hrbtom sredi nicesar, so poslali naslednje ljudi:

* Dva Italijana in eno Italjanko.

* Dva Francoza in eno Francozinjo.

* Dva Nemca in eno Nemko.

* Dva Grka in eno Grkinjo.

* Dva Angleza in eno Anglezinjo.

* Dva Bolgara in eno Bolgarko.

* Dva Japonca in eno Japonko.

* Dva Kitajca in eno Kitajko.

* Dva Irca in eno Irko.

* Dva Americana in eno Americanko.

En mesec kasneje, na absolutno precudovitih otockih bogu za hrbtom sredi nicesar, so se zgodile naslednje stvari:

* En Italjan je ubil drugega v borbi za Italijanko.

* Oba Francoza in Francozinja zivijo srecno v ‘ménage a trois’.

* Nemca imata strog tedenski razpored za obisk Nemke.

* Grka spita en z drugim, grkinja pa jima kuha in pospravlja.

* Angleza cakata da jima bo kdo predstavil Anglezinjo.

* Bolgara sta samo enkrat pogledala Bolgarko, in takoj za tem odplavala na drug otok.

* Japonca sta faksirala v Tokio in cakata navodila.

* Kitajca sta zgradila: lekarno, trgovino z alkoholnimi pijacami, restavracijo in pralnico perila, in naredila Kitajki otroka da bi priskrbela delovno silo za svoje trgovine.

* Irca sta razdelila otok na Severni in Juzni del in postavila proizvodnjo wiskija. Ne spomnita se ali kaj sexata ker postane nekako zamegljeno po nekaj litrih kokosovega wiskija, vendar sta zadovoljna ker se Angleza ne zabavata.

* Americana resno razmisljata o samomoru, ker Americanka noce utihniti in se vseskozi pritozuje nad svojo postavo, resnicno naravo feminizma, kaj dela sonce njeni kozi, kako lahko dela vse kar ona dva lahko delata, potrebo po izpolnitvi, neenakovrednosti okoli domacih opravil, kako jo pesek in palme naredijo debelo, kako je njen bivsi spostoval njeno mnenje in z njo delal lepse kot ona dva, in kako je njeno razmerje z njeno mamo glavni vzrok njenih problemov, in kako nista mogla prinesti s seboj prokletega mobilnega telefona da bi lahko poklicali 113, da bi jih resili s tega pozabljenega otoka bogu za hrbtom sredi nicesar, da bi si lahko uredila nohte in sla po nakupih.

*****************************
knedl, knedl +1

Moj bog !
Moj mili bog !

Hvala ker si me uslišal in mi vrnil tisto kar je moje…zajčkovo ! Čebelica !
in sedaj grem točno se zjokat !

Zajček….ne jokat.

Čebelica lep pozdrav. Kaj bi pa ratalo, če bi poslali Slovenca in Slovenko…?

špetir :):))

knedl, kndel +1

Ups. Sorry…ne razumem….

špetir -a m (i) nižje pog. prepir, prerekanje: povzročiti špetir; špetir med zakonci, s sosedi / živeti v špetiru s kom
• nižje pog. pri sosedovih je večen špetir zelo pogosto se prepirajo

špetirati se -am se nedov. (i) nižje pog. prepirati se, prerekati se: špetirala sta se za nepomembne stvari; kar naprej se špetira s sosedi

:):))

knedl, knedl +1 se ve za koga

…špetir…..( včasih povzroči kontra stvar …..nekatera prijateljstva ojača )
…šetirati ( glih ni lepo )

knedlne vse ;)))))

je pa tko hecna beseda :):)) mal sicer spominja na netopir :):)) ti pa podnevi spijo :):)))))))))))))

knedl, knedl + 1111111111111111111111111111111111 se ve za koga 🙂 (k se mi zdi, da mu jih micken manjka :):)))

noč ni dobra…se delajo neumnosti , tudi pišejo..

čvelca…. ooooooooooooooooo, čebeliiiiiiiiiiiiiiiiicaaaaaaaaaaaaaaaaa :))))))))

Juj, veselje, ku je spet čebelica tuki :)))

nic cakat … hitr srecko kupt :):)))

knedl, knedl +1

Dva Slovenca in eno Slovenko….

En Slovenc bi takoj hotel da mu ta otok vrnejo v denacionalizacijskem postopku, tadrugi pa bi zahteval, da se morebiten odhod iz otoka zapiše v ustavo.

Slovenka bi ju pa kregala naj bosta tiho, da bo lahko spremljala Emo.

Kaj je zdej bzzzbzzzz ?”’

Kako kej lajf?

sory , ker upadam…
hvala antonio , se ti nalimam..

aja pa cmoka, zdaj ko ti verjamem..al kaj neki tupim tuki..

Hehehe :)))))))))))))))) moj Zajcek….CMOKA:

(Upam, da čvelca ne zameri…glih ko je na preži, no, moram pa reč, da slabo skrbi za našega zajčka…jo bo treba v roke vzet)

Takoj bi bil referendum v pripravi 🙂

Antonio , come va ?

mmmm .. se leps pa med … noge 😉

knedl, knedl +1

A “med” med noge?

Hmmmm slisi se vabljivo :)))

Va va come come…

Komsi komsa al kaku se že reče….

In kome va pr’vas?

lajf? …… hvala dobro …. pa se zboljsuje se :):))

bojda Kranjcem vremena bodo se zjasnila …… DA/NE nas bodo pa samo 1x bojda tut vprasali :):)))

sicer sem si “zelela” biti v stikih z vami tudi se s kaksno drugo “neumnostjo” …. pa mi je postar prinasal tudi take cudne odgovore … kukr, da se je naslovnik preselil, da ne obstaja ali pa tudi da ima prepoln kaslc :):)) morda bi bil potreben en real apdejt adresarja :):)) … ce so bo kdo name spomnil in mi cetudi po pomoti “slucajno” kaj poslal :):))))

Za domovino … s sexom naprej!

mmm ……… pa lepljivo tudi :):)))))

knedl, knedl +1

… ne bom jamrala , da se ne bi kdo čutil dolžnega , da me tolaži , he , he …. gre , no:)

A si že kdaj videl , kako zgleda moški spodnji del trebuha po taki operaciji ?

Kar kliče po “čiščenju” :)))))

Ufff strela jasna…ma čudno čudno….grem provat !

No…vsaj abecedo sem dobil….zelo vesel…vsaj za prvih par črk:)))

Ojej Niki ojej :))))))))))))))))))

New Report

Close