Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dragi moj….

Dragi moj….

MURNČEK::Lupčka na noska…muca gre filmček gledat! če me boš pa kej pogrešal…pa sam zamurlej..pa pridem čau*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bom bom mucek, sicer pa eno delo me čaka…. :)))))) Papa

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Oj….a si me klical????Se mi je zdelo,da nekaj slišim…….Hmmmm…Tišina…ničesar ni…no potem pa grem kuhat Sarmico,za jutri..prav zdejle….

P.s očitno mam že prisluhe….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mur, mur, moram….. :)))

Muca, oj mucica zlata,
ob tebi še lepša,
je gmajnična trata.

Je murnček srečen ko poje,
in kadar v nasmeh gredo
ustnice tvoje.

O, da mi vedno je peti,
z žametnim glaskom,
želim si žgoleti.

Pomlad je u areni
in muren zato se
za grehe ne zmeni.

A ni greh če me greje,
ljubezni navdih
in vse se mi smeje.

Najlepše je kadar nekomu,
lahko to odkrito poveš,
tko da ni več v dvomu…

Zato tukaj pojem in godem,
če kogar to moti,
naj izvem da ga bodem…

Muca a sem tečko? :)))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

nenen prau lubek si! MOj Moj:))))))Heheheh kaj sva midva točna..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ahm kt švicarski kukavec hehehe:)))))

Muca a sarmicoooo hehe pa sarmičnjaku nč ne povej da je v eni 5 zobotrebcev :)))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Lepo pozdravljena oba ***
zajček gre ninat !
Nočko

Zajček…

Lepe sanje ti želim,
nočko kmalu tudi jest dobim…

nočko nočko nočko….

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

New Report

Close