Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek LJUBEZEN

LJUBEZEN

Dobro jutro, prijatelji tjavendanovci.
Spet je nov teden tukaj, spet smo se
vrnili v kolesnine vsakdanjega življenja ……
a s kančkom sprememb. Že res, da bodo
jutranja, dnevna opravila podobna včerajšnjim,
že res, da bo v službi spet zelo podobno prejšnjemu ponedeljku, že res, da bomo srečali ljudi, od katerih smo bili oddaljeni dva dni, že res, da bo radio zjutraj spet seznanjal o vseh mogočih dogodkih in o vremenu …… a nekaj je vseeeno drugače. Še vedno smo pod vtisi lepega vikenda, še vedno nas osrečujejo malenkosti, s katerimi sta nam bili sobota in nedelja kljub vsem sobotam in nedeljam malo drugačni …. kajti …. pomlad je tu in z njo ……. LJUBEZEN. To nepopisno lepo in čudovito čustvo, čustvo, ki prinaša človeku trepet, hrepenenje, ki prinaša nasmeh na obraze, ki prinaša žgečkljivost … in tudi trpljenje, jasno. Ni ljubezni brez trpljenja !

______________________
Ni reke, da je ne bi zajezil. Ni morja, da ga ne bi izpil. Celo oceani so nemerini in trepetajo pred menoj. In vendar. Ena reka je. Nje ne bom nikoli zajezil, ker je brez bregov in neskončna v globino. Ljubezen.

Če že moramo ljubezen z nečim primerjati, jo lahko primerjamo z nebom, a ne brez pripombe, da so zvezde na nebu le plahe kresničke, na nebu ljubezni pa so kresovi s plameni, ki švigajo k zvezdam visoko, visoko v nebo.

/Rudi Kerševan/
____________________

Rudi Kerševan tako lepo govori o ljubezni ….. preizkusimo kako njegovo misel, preizkusimo misel le v naših mislih ali dojemanjjih, če ne gre drugače.

Lepo ponedeljkovo jutro, ki naj se prevesei v dan, poln ljubezni. Tega vam želim, vsem.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uhhhhh, ja Ljubezen.

Jutro

p.s. VSE NAJBOLJŠE

Uh Kaj pa je to ljubezen…Mar res verajamete vanjo?

P.s. najbojše tud od mene zate…po 3 put!!.heehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala sebi, pa enega objemčka ti dam za to,
pa enega cmočka tudi. Nič se ne boj, sem leto
dni starejša, pravzaprav že tako …… hm, zrela,
da zdaj pa res ni več bojazni, ne de ?? In moj
cmoček tokrat diši po kavici …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Leto dni bomo letos itak vsi starejši. Ni kaj tako pač je. In bolj zreli. Pa tudi odpadli in zgnili bomo he he he

ma a leto gor al pa dol..itak se nič ne pozna..smo to kar smo..in ostajamo..ves še kam se povrnemo..tja od koder smo prišli…a ni to fino..heehh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Yap. Začaran krog he he he

Aha….prideš ogromno prahu..ko odideš pa itak normalno..uh dost o tem..heheheh
Zdej smo pa TUKAj..zato je treba živet! Jep!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tako je. LOVE IS IN THE AIR

Ma kje pa…kje to vidiš….

Uh mene tko hrbet boli,da nevem kako kam zakaj in čemu….Kaj narest?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Masaža

ne pride v poštev..k zelo boi..tud dotaknit se ne smeš..kaj šele masirat…
Joj si predstavljaš kako tudi spati ne morem..oz ležati v postelji….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zdej bo pa počasi že moja vojska vstala..pa bo treba it! lep dan ti želim,brez vetra in mraza……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

enako

Dobro jutro prebivalčkom gmajnice !!

Pridni ste bili že navsezgodaj v tem ponedeljku :)))
Mariči , lep post ! ! ! ! Super tema yeap , o njej se da govoriti …

Naj vam bo vsem lep dan , lepe želje in misli moje z vami in
Čau..

se beremo !

ajej Marija… pomlad deluje že kar nekej časa… pr meni 🙂 očitno pri tebi delovanje pomladi občutiš z majhno zamudo 🙂

Ja… Marija, ljubezen je lepa, ko imaš koga, ki ga ljubiš…. In hvala bogu… nam je dano tudi to 🙂

Lepo ponedeljkovo dopoldne in lep dan!!!

Jani

hojla zajček :))))) Kaj zdej to kar .. čau :)))

Jani upa, da zajček ni dobil podmladek, da ga še bolj ne zabašejo z delom :))

Ja pomoje ma gužvo..k so ostali ajčki dons definitivno vsi na brojo..sej veš malo več dopusta,pa crklanja..potem maš še več dela,ko je treba zalaufat normalno..Uh muca ve kako to izgleda,zato zajčka razume….in je ta čau vzela kr tako…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

..hojla Jani :)))))))))
ne ..ne bo prehudo hehe..
cmoka :))))))

ahaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 hvala muca :))

sem se že uplašio :))))))) Lepo da ne :)))

cmoka vračam :)))) pomladnega 🙂

He, he..kako rada berem to :)))

heja, Jani , dajem ti cmoka res prav res…pomladnega , tako luškanega :))

:)))))))))))))) zajček… ja vidim da pomlad deluje… povsod ;)))))))))

lepo pomlad ja, pa cmoka tud :))))

Lep stavek Jani !
Res je tako !

lep dan in heja, obožujem ponedeljke !

cmoka , se bereva kasneje !

ojej :))))))) zajček obožuje ponedeljke 🙂 Yeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssss!!!!!!

se bereva ja 🙂

New Report

Close