Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Z jutrom se dan začne….

Z jutrom se dan začne….

Dobro jutro voščim vam….Dnevi hitijo-brzijo…Danes je že četrtek…Še malo še malo..pa BO!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro

Pa bo, pa bo, sobota. In jaz grem v Poreč. V soboto pa čisto zares

Heheh ooo srečko!!

Si dobro spal?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ooooo to pa. sploh pa ker je Olimpija včeraj zmagala. Res da po sreči ampak žoga je okrogla

heheh zelenci…..
Čaki al hokej al košarka..aa? Muca je blond…Nič tv..nič ne ve…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Košarka

ahh joj…dej povej kej lepega….Kaj je pri vas kej novega?
Muca je čist brez idej,….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pri meni osebno: seba si je včeraj nove superge kupil

Heheheh lepo….Pol so ziher lepe..a si kej po stanovanju z njim hodil..eh kake traparije…sem še kar brez idej…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hodil po mestu kot puran

In kaj bo, muca ?? Po četrteku ? Še en nori petek,
kajne in potem, če se še prav spominjam iz šole,
ko smo se morali učiti dnevo, pride pa soboto in
za soboto nedelja.
Krog se zaključi in sklene in potem spet tisti najdolgočasnejši dan v tednu – ponedeljek!!!
A nanj to jutro ne bom mislila. Mislila bom na soboto ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahaha…Veš kaj smo delali,še kot oroci.Ko smo tako prvič obuli Ta nove čevlje in so se preveč svetili..Uh nam je blo tako narodno,da smo prosili,naj nas pohodijo,da ne bodo zgledali tako novi in frišni..:))))đ
Mislim kaj vse nam je hodilo na pamet!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Včeraj bi takega na kolac…… hehehe

Lepo sončno soboto. Polno idealov

Eh, seba, to je dobra investicija, v superge,
zmeraj …… za lažji tek od mesta do mesta …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jep sem mislila na soboto in nedeljo.Muca bo oba dneva delala…In če mi rata…potem potem sem na konju..Jihaaaaa
Pravijo d aratalo bO! ampak sej veš še vseeno sem taka previdna preveč previdna…….Bolje vrabec v roki kot golob na strehi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

le zakaj me je zajela panika…Tamali moram kupit superge..Hmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Predvsem za tek in hojo

Sem gledal. Poceni. Vse okrog 10000

Ja, tudi jaz imam raje vrabca v roki, kot goloba
na strehi. Vrabca lahko vsaj držim, golob mi
vedno spi.di! Zato pa imam sanje o soboti, te
so vrabec, te moje sanje. In če mi uspe, bo
sobota en lep, čudovit, nepopisen dan !! In če bo
še sonce, ki bo grelo moje srce……… mora mi
uspeti, mora. Če ne bo tako, kot pravi pregovor:
če ne more mohamed k gori, pa naj gre gora k
mohamedu!

Jap, muca, naj ti uspe, karkoli imaš začrtanega!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jajaj pa za v peskovnik skakat! to si pozabil…ti ti….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Raje papiga kot vrabec hehehe

Ne v peskovnik. se nikoli mivke ne znebiš. Sebi gre na kofe. Kasneje

aaa a to je poceni..a se ti en mal………Pismo…čaki kolk časa jih bomo nosil,zdej ko noga tako hitro rase..hmmm če bomo imel srečo tam okoli pol leta..jep! Pismo rosno!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ajdi dobro srkanje…..tud jest ga šljukam…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close