Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kwa’j zdej….

Kwa’j zdej….

tema? Ojej.

Tema da je kap, hehhehhe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pri meni je soncek…na…se tebi malo soncka…da ga ne bos pogresal…tako kot vceraj!!! Ti je že kaj bolj toplo, da cutis…soncka???

Cmoka na lička…ali pa kam…ne na lička ne smem biti poredna!

No pa soncka zelim tudi vsem ostalim iz gmajnice seveda.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je res taka tema…Štumpi???
Pa kje sta vidva da je tako temno;))?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ojlaaaaaaaaaa :))))) aha.. se vidi da je posijalo tud sem v tole turobo ja :)))) je že boljše 🙂

heja, vračam sončke pa cmoke 🙂 seveda tud sam na lička… čeprav, k sem bral tisto nadaljevanje pa konec downunder ;)))))))))))))) VUAUUUUUU :)))

lep dan, pa seveda tud lep vikend

pri nas je A-blačno
pošlji kaj sončka v Lju.

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

tale slika bi pa majčkeno pasala

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lump…špegaš kaj…no lepo da priznaš…ti je že pol oproščeno.

Ja lep dan in se lepsi vikend pa želim tudi jaz tebi…pa naredi nekaj samo za svojo dušo..boš;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mislim…da ne potrebujeta nobenega soncka vec…kajti tole je pa ogrelo se mene…kaj sele vaju, kajne??? Dobra je…taprava!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jani je včeraj dal Žverco gor ampak je bila še v kožuščku ,samo da smo jo danes …hehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hehehehe, špegam ja.. ma kje sem se spa upal vključiti mat’r.. je blo vroče ;))))))

ja, vračam lepe želje pa tud teb… da bi ratal nardit kej za svojo dušo 🙂

hmmmmmmmmmm… pa ne slika… vse tist kar je na sliki in vse tisto, kar bi se glede na sliko dalo… dožvet :)))

živjo Štumpi!!!!

uh Štumpi nehi.. da ne boš pogreval včerajšnjega… sem jih potem slišal zarad tega.. uh.. je res … žverca ja 🙂

Se bojim…da bo danes Štumpi dobil s krempeljčkom tam nekje…od naše Žverčice.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No pa dajva delat na temu..da bo nekaj samo za najino dušo…

Pa nikoli ni tako vroče, da ne bi moglo biti še bolj vroče;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zmenjeno :)))) delam za svojo dušo.. ta vikend… uh… bo še vroče :)))

SončeK, do kdaj si danes tukaj?

Delaj za svojo dušo vedno…ne samo ta vikend…to ni okej…pa včasih ne pozabi še na njeno….dušo…in potem se boš počutil še lepše…no lepo se bosta imela oba;))!

In sonček je skoraj vedno tu…vsake toliko časa malo pošpega…kaj pa Jani…???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

viš sonček, jest se vedno držim načela… človeku mora biti lepo… in zato skrbim, da se imam sam vedno dobro, poskušam pa na vse načine tudi “osončiti” ljudi okoli sebe… zdej, seveda ne rata vedno, pa vendarle, če se človek vsaj malo potrudi, potem se imamo lepo lahko vsi.

SončeK, Jani je tuki skor vedno…. danes popoldan sploh , ker sem še v službi, med vikendom pa.. priletim in odletim 🙂

Jani lepo si tole napisal…dober clovek si.
In kaj bova “dejala” sedajle v tole popoldne…no kaksno temo bova rekla???

Pri meni se je soncek skril…ampak jaz ze vedno svetim in grejem…kako pa je kaj pri tebi??? Te moram kaj ogreti, ti posvetiti, te spraviti v dobro voljo…no kje si???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

evo mene :))))) ma se je blo treba mal skriti pa kej pametnega narditi pa tko naprej :))))

In, ja.. greješ že tko, dobre volje ni nikoli naodmet, pa vendarle 🙂 mi je zdejle prov n’č ne manjka :))))

Glede teme… hmmmmmmmmmm :)))) no jest začnem… Gorenc, pa ti?

Gorenjka sem jaz, Gorenjec si ti in kaj sledi???

In zakaj se moras skrit, da kaj pametnega narediš? Se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ker če se ne skrijem, pol visim tuki gor in enostavno ne nardim n’č :))))))

ja.. se mi je zdel da si Gorenjka ja.. ko si napisala, kaj ti je sosed odvrnil v pozdrav :)))))

ja tko… a čem napisat, da sem… pa da mam 2… :))) al ne :)?

Ja tudi jaz se skrivam…no skacem iz enega konca na tega sem pred ekran…namesto telovadbe…ker je res treba se kaj drugega delati…se s trinjam!

In napisal si vse…razumela in lahko recem enako…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))) ja sej, je treba se skrit, če človek hoče kej nardit ja :)))))

SončeK fajn mej, pa ne se preveč matrat pa telovaditi :)))

Okej Jani…uživaj tudi ti…saj veš nalogo za vikend že imaš in se bereva ko bo zopet čas;))! Pa-pa

Ja telovadim pa rada…ti ne??? Se potem človek takoj bolje počuti…drugače pa prehitro zakrni.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close