Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek jutro

jutro

Dobro jutro gmajna!!!

Nov teden, nov zagon!!! ALO

Aaaaaaaaaalllllllllloooooooooooooooooo,
dobro jutro, seba! Da, ponedeljek, nov dan
v tednu, nov teden v mesecu, kmalu tudi nov
mesec v letu in ….. eh, kmalu novo leto v …..
letih ……ki se prihajajo.

O bog, zgrozim se od samega strahu, ker ta
cas tako hitro bezi, tako noro hitro bezi.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Po eni strani kar v redu v tem ponorelem svetu, a ne?

dobro jutro seba 🙂

ja, je ponedeljek, najlepši dan v tednu, ko se človek lahko spočije in pripravi na nov vikend :)))))

Marija…. primeš za ročico in potegneš….. ročno zavoro časa in čas se bo ustavil… vsaj za trenutek :))))

dobro jutro in, krasen ponedeljek :))

Dobro jutro seba..in ostali..ja se že probamo zaganjat! jep,pa je že nov teden naokoli…
prihaja drugi….

pejmo veselo …….NAPREJ!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha, ja, ja, saj res, na to sem pa pozabila, veš,
na ročno, ker jo malo uporabljam. Vse kar delam,
hm, no ja, ne se zdej smejat, ne, vse kar delam,
delam z nogami …………ha, ha, ha !

Kako že zavpije Niobči moja :

Jani !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Naprej – počasi k morju. Jaz sem včeraj že bil. “Đusi” hehehe

uuuuuuuuu ma……..el letela b,ne tekla in se ne peljala..uuuu res bi šla na morje..)))
A kaj ko iz tega nč ne bo:(((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))

Marija!!!!!

bo bo. samo verjemi v to

Bo..ja konec avgusta..do takrat je pa še uh mučo mučisimo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Boš videla kako bo hitro. Pol je pa že novo leto hehehe

uuuu ma kolk me ti lepo potolažiš:))9

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Te bom še bolj

protibolečinski lupček ti dam – ekole

In če se tega zavedaš,potem UŽIVAJ ZDAJ,ta trenutek in od tega trenutka naprej.Kaj kar naprej tlačiš v sebi tisto,kar bi rada počela?
Napisal sem že mnogokrat,da je dolgost človekovega življenja kratka in če se tega zaveš,dovolj zgodaj,imaš še nekaj časa do konca,da preostanek doživiš in izživiš v uživanju!
Lepo jutro Mariči
Sp

Sonce moje zlato, melem za duso so tvoje
besede, dragi Sp. Hvala ti. In, da, vzela si
bom, kar mi bo dano, vzela z vsem srcem in
imela zase …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Evo tako se govori…Lupčka mojmu sprevržkotu!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uha…kolk paše…:)))MMMMMMMMm evo si vodu,bolečina je zginla..haha.)
Ma srček si!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj ma meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeni , hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tebi??? Pa veliko več..pa veliko lepših..cmočkov……..:)))))9

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a ti ga dam jest :))))))))))))))))

živjo prjatu :))

Oprosti prosim muca,sem iskren,Zakaj si tako prepotentna?Kaj ti manka?

hudiča, zdej šele vidim, zakaj so teb bolečine izginile… ne zarad mojga pihanja… jej jej muca… :))))))))))))))

Toooooooooooooooooo, Kljuka , kako je bilo na smučanju ?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close