Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najlepše….

Najlepše….

je zjutraj, ko se človek…. živ zbudi :))))))))) Madonca, kaj bi blo, če bi se človek zbudil… mrtev, kaj :))))

Dobro jutro gmajna, dobro jutro vsem skupaj in sebeda en krasen dan vsem skupaj in vsakemu vsaj pol metra… sonca :)))))))))))))))))

Puncam cmoka, fantom zauh!!!!

Jani je včeraj dobil najlepši SMS v tem mesecu: Rezultat izpita (od: referat) Jani…, izpit Temelji manegementa (2001), dne 8.mar.03 – ocena dobro (7)

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!!!

hvala, hvala, ja hvala, hvala vsem skupaj, ki ste tako trdno držalil pesti, da si v referatu niti pomisliti niso upali, da mi ne bi dali pozitivne ocene. YES!!!!

Jutro Jani. Čestitam za uspešno opravljen izpit. Šele zdaj vidim kako je to, ko ga narediš. Vidim tudi pri moji to veselost. Največkrat v očeh. Za popi…. dobro.

A runda bo, ne?

seba, hvala za čestitke :))) ja.. tud jest si tega do zdej nisem znal predstavljat, no zdej vidim, da je res noro dobro, ko dobiš obvestilo, da si bil uspešen.

Ja seba, runda bo, če ne za ta izpit pa za katerega drugega, saj jih je še dovolj :))

jutro!!

Se pravi da bom kronik. se že vidim pri Ruglju he he he.

” Jaz, seba, sem alkoholik ” :o)))))))))))))))

jest pa ne.. jest sem … pivoholik :))))))

Heinekenholik; se pravi sem tebi enak.

Živel PIR

jest pa ne heinekenholik, ampak, kozoholik :))))))))

Tudi dobro. Sem se ga nažrl v Šmarjeških toplicah. Dobro, dobro

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kar je res je res. Glej da boš lepo izpite delal

bom… naslednji je že drug teden :))))))

seba, a so te lepe želje za to, da bom izpite res naredu, al so zato, da boš fasu še kakšen pir :)?

Wauuuuuuuu.Kej takega prebrat! Mi je najlepše….Jupie JAni..CMOKA!!!
A Si vidu kaj?

heeh čestitam od srca………………:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani !
zajček ti rola čestitko , poflekano z najbolj močnim cmokom zate !

Si pa ubral misel za tole jutro živo in mrtvo…no tudi to se res nekega dne lahko zgodi…pa naj raje ostane še tam nekje.
Lepo jutro tudi tebi in cmoka …ker si naredil izpit…no tistega za nazaj…kaj pa ta novi..laufa…ali še ni bilo časa za učenje?? Joj težko se je spraviti za knjige…saj potem gre ampak samo začetki so vedno najtežji..vsaj pri meni.
Jani…ne vem če bo danes soncek tam zunaj…jaz ga še ne vidim, pa imej vseeno lep in prijeten dan, spij eno dobro kafe, ki te zadane ali pa naredi kaj drugega za tole lepo jutro, dan, ki je še pred nami in mogoče bo pa res z soncem obsijan…
Ja pa bo…sonce že leze…jupiiiiii! Kako me ta sonce takoj spravi pokonci…ko pa pada dež…bi z njim padala tudi jaz…ne saj se hecam…tudi dež zapaše ne vedno…ampak paše…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala muca, hvala :)))

lepo jutro sestrica in.. ne se preveč matrat danes, ko je zuni taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak lep dan!!!! cmoka!!

Ma ja nič bat!!

A veš…kolk mi bo fletno..ostajam sama do ponedeljka…jupieeee …:))9

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prvo prvo, kasneje drugo!

A rabiš kakšnega takega, ki bi tudi rad mal sam ostal hehehe

A veš za koga?:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja viš SončeK, kako je to pozitivno, ko zjutraj ugotoviš da si živ… samo malo pomigaš pa vidiš :))))

ja, sonce danes definitivno bo, ker drugače ne more biti 🙂 Ja novi izpit ima že neki podlage, danes pa nadaljujemo z učenjem, ker… takle rezultat da novih moči in elana ja :)))

dobro jutro SončeK in cmoka!!!!

zajček, HVALA!!!!! in… velicga cmoka nazaj :))))

;o))

Mene

vuau :))) Kul!!!

Jani…saj veš naj ti bo učenje v veselje…vmes pa še vedno kaj za svojo dušo…pa bo!

Ja sonček pa že ornk nagaja …tudi jaz ga že čutim in prav nagajivo sem danes razpoložena.tudi sama …..ne vem kaj bo še iz vsega tega…bomo videli;))!?

Cmoka nazaj…če bi bili ti cmoki tapravi…kako pocmokani bi že bili , kajjj

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja SončeK…. nagaja tale sonce pa še pomlad dela po svoje tko da… je nevarno ja :))))

hmmmmmmmmm če bi bili cmoki pravi, bi nam kdo lahko očital da se gremo kakšen skupinski sex :)))))))))

SončeK, tud tebi lčep dan, pa še kej sveti tuki gor, tud za nas :)))) cmoka!!!!

New Report

Close