Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikita.. evo Franci!!!!

Nikita.. evo Franci!!!!

tuki limam… sliko unga Francija!!!!

Jutro jani

Res zadovoljen tale Frenki. Imaš še kaj pancete hehehe

Ijejjjj kolk cortkana žvalca…:))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kot midva z Janijem

Aha…..no ja….hihihihihihi vidva sta še bolj..:))))) a je gut kaj!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Cortkana. Hvala za kompliment. ampak panceta

Jutro sprevržko !

Tale Frenki je dokaz , kako kull lastnik si in zajček je vesel , da tko lepo skrbiš zanj . Uha , kaj mi je to super heheh..

Zdaj bo pa ta moj maček spletna zvezda ratal!Saj bo treba eno stran prav za njega odpret pa guest book ,ker rad vidi,da se ga boža :-))
No,jaz ga še najraje za rep pocuknem 😉
Sp

heheh a se ti prikazuje..tko čist na tenko narezana..mmm a tko diši mmm dišiiiiiiii

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

je pa lenobec, ni kaj. Kot da bi sebe gledal pred par leti hehehe

A je to mogoče zajtrk

Jep..pa topel kruhek,domač pravkar pečen(mucina skrivnost)…pa kozarec soka…svežega seve..pa obvezno kavica..in miljon poljubčkov…Jep tkole pa muca rada crklja..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ima po gospodarju,pravi moja žena:-)
Sp

No in kako boš takmu cukru na rep stopil ali ne dovolil, da ti poje zadnji košček pancete…je nemogoče…te njegove okice…pa kožušček…pa tako je mehak, topel…no kako bos tako brez srca. Cmoka Franci na smrcka, te imam rada in to zelo zelo…pa ceprav vceraj nisi sunil se ribice, bova pa drugic uspicila se kaj nagajivega…da bo najin prijatelj Sprevrzko lahko zopet napisal;”Zgodil se je strasen zlocin…!”
Cmoka pa tudi tebi dragi prijatelj Sprevržko…si lepo ninal?;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zdaj je pa dosti tega. Mogoče za dva

Kaj pa lubica?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Da jaz skrbim zanj?Saj mu samo konzerve odpiram in za rep cukam,ostalo pa sam ukrade.Ker zna vrata od omaric odpirat,si iz koša za smeti pod lijakom,kar sam postreže,če pa še tam ni nič,pa kar z mize ukrade,baraba mačja!
Sp

A je žena gospodar hehehe

Spet špičene plane planiraš?

Jutro

No comment!Me špega se mi zdi;-)

A je treba to na glas povedat? Grrrrrrr
Sp

hehehe, kolk plačaš :))))))

Jnai nardi kuj še par linkov pa mal gvest buka pa to :)))))

Se smejim…ppšššššš…ne izdajaj me…saj bom tako potiho se “švigala “naokoli…prav po mačje se bom plazila…pa Franci mi bo pomagal…če mi že ti nočeš ali ne moreš;))?!

Seba, eno cmoko, za lepo jutro, si že pil kofi…jaz si ga grem sedajle narediti, ga boš tudi ti??? Moja kava je pol-pol…bela kava…kakšno pa imaš rad ti…………..no kavo imam v mislih.;)

Lep dan…soncek že nagaja tam zunaj…jaz pa sem tudi zopet nagajivka kot vedno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lucky gues

Bom počasi šel na kofe. s smetano zame. Bi popečen kruhek z malo masla? Njami

New Report

Close