Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Držim pesti…..

Držim pesti…..

Sonček mali,
mamino veselje,
bode spominjal
se neke nedelje…

Vročično se čelo
že v rjuhcah potilo,
mamici zlati,
je skrb porodilo…

Bilo je hudo,
a je zmagala sreča,
mamin pogum
in njena dobrota ljubeča…

O mamice zlate,
brez vas ni življenja,
premalo se ceni
ta vaša trpljenja…

Je sončece drugo,
prav tako se spotilo,
očke poves’lo,
vročinco dobilo…

A mamica zlata,
bo vse to rešila,
saj koliko krat je rešitve,
tega ponovila…

******
Mamica daj energijo,
sončkom vso kar je imaš,
daj jima tisto ljubezen,
tisto le tisto ki ti jo poznaš…

Murni oboje pesti bo držal,
zate in sončkoma oblake pregnal,
da jutri bo jasno nebo,
kavica zjutraj in ptički pojo….

Murni za vsa osončja……

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Pa držimo vsi skupaj pesti , da se sinek od naše muce pozdravi . Muca je v bolnici zraven njega celo nočko in dan …viroza..hudi vročinski krči…ne ve kdor ne vidi ..
zajček in gmajna misli na muco , sineka in bubano hčerko , ki pa je doma .
Ne najdem odgovora , zakaj tako ):

Eh, Murenček, zlato bitje si ti, zlato …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

he, he, grem jaz malo čitat tuki kaj se je dogajalo….

Skromno zelo skromno bitje je tale tvoj sosed pojoč….

zlato je preveč zame, moja največja nagrada je, kadar pogledam u jezero in na gladini vidim prav tisto podobo, ki u svojem srcu nosi pesem za vse vas…

Hvala ti jezero, ker ne pačiš slike…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Pesti so boleče skupaj ampak najraje bi jih uporabil za tistega, ki dovoli da trpijo vsi sončki tega sveta in vse mamicam nosi gorja….

Držimo pesti zajči, energija dela čudeže…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Ne bom veliko pisala, samo podpišem se pod Murnijevo pesem in dodam, da sem s teboj muca, ker še predobro vem, kako je če je tvoj najvecji soncek tam. Poljubcek muca in bodi močna in pogumna, mi smo s teboj…če pa potrebuješ pomoč, ne v obliki besed…….pa me pocukaj na moj e-mail.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… a za mucine otroke ?
Jaz pa ne vem , kaj se je dogajalo !
Muca je revica , stalno je nekaj narobe z njenimi malčki , jaz pa vem , kako je to hudo!

Muca drži se , saj sčasoma se stvari počasi , počasi obrnejo na bolje !

Nikita misli nate !

Mislim na muco in njene otrocke…kako je z njimi…je že bolje???

Muca, sigurno čutiš, da smo s teboj, poljubček, tebi za moč, da zdržiš, dva poljubčka pa za tvoja sončka, da hitro ozdravita.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, muca je še vedno z njim v bolnici in meni je presneto težko !!!!
Tudi to noč dežura ob posteljici..

Joj,joj…prosim prenesi ji moje pozdrave in ce je to Lj-pediatrija, če kaj potrebuje naj sporoči.
Joj…sedaj mi je pa res hudo…ker ko pomislim na moja soncka ki ninata in na trenutke, ki sem jih doživljaja nekoč tako kot sedaj muca, me zelo stiska pri srcu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom ji povedala kasneje ponoči in ne ni na LJ , pediatriji ..
Ma ja , tudi sama sem iskreno povedano , v neki agoniji in si želim , da se to konča , pa da se vrneta domov muca in mladi muc ..
Pa se sprašujem zakaj je tako , a ni odgovora .
Takoj ko bo bolje , ko ne bo več teh strašnih napadov , bosta oba doma !

Zajči…mislimo na to, da sta v dobrih rokah in to naj nas drži pokonci ob misli nanju.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cmoka muci in naj se ji… mulčki čimprej pozdravijo 🙂

Prenašam dalje….
Hvala !

New Report

Close