Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubim, ljubim, ljubim ….

Ljubim, ljubim, ljubim ….

…… vse ljudi,
slej ko prej boš ljubljen
tudi ti,
ljubim, ljubim, glej, kako je
lep zdaj ta naš svet ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jo pojem s teboj…slišiššššššššššššš…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… jaz tudi :)))

Nikita tudi ljubi ….

Ljubim…ljubim…ljubim…ljubimo…ljubljene smo vse kako je to lepo….

Cmoka drage moje, današnji dan je pa zame res nor…in kaj šele bo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj se ti tako lepega dogaja ?
… ma , meni se tudi nekaj , mi zato kar žarijo oči …

Nikit sveti Sonce – tule , v srcu in na nebu 😉

Halo Nikita!!!! Ej se nismo slišale že skoraj sto let….Kako si? Kako punčka? Upam, da je vse O.K. CMOKA

Oj Marička,
glej ga tička,
sem ji rekel,
vrh gora
in ukradel,
ji poljubček,
tam na vrhu Triglava………..

Mariči……A je ljubezen v zraku???

Hja , punčka je bila malo slabša , pa je zdaj spet malo boljša … ma to je pri nas tako – gori – doli … saj gre !

Kako pa ti , zlato ? Si že kaj bolj okrogla ?
Upam , da uživaš mir ( če se ne motim , si zdaj na svojem ne ?) in javi , kje si zdaj !

Dva lupčka tebi in … :)))

Hja….en hribček se že neki kaže…he, he, he….ni pa še tolko, da bi ostali opazili….Ampak mamica vidi in ve…. Je pa ta moj “sonček” kar nagajiv… Jutra so bolj tako, tako….saj veš….. Eh…pa saj bo bolje…in itak vem, zakaj sem zjutraj taka, kot bi me traktor povozil:))))))))))))) Kar se pa mira tiče….ne sprašuj…..kot bi bila na počitnicah….. Kuham ko in kadar hočem, delam kar hočem….nobeden mi ne teži….MIR!!!!!! Edino to je, da možička full malo vidim, ker hodi direkt iz službe domov pomagat na kmetijo….Ampak kaj si čem. Upam, da ko bo prišel enkrat otroček na svet, bo bolj doma….

:)))))))))))))))
Uživaj srečo !!!

Hja , slabosti – za taprvo mi je bilo slabo vseh devet mesecev – ma se je splačalo :)))
Drži se , pa kaj se javi !

Ma ne, resssssss? Full dobro, full kull
dobro, bi dejala naša mala ……… jaz pa
pravim :

…. ljubezen bo čutiti na slehernem koraku, v slehernem pogledu, na slehernem licu, ki se bo smehljalo kar tako, brez posebnega razloga. In leskovo grmovje, ki je prav zdaj v fazi trebljenja, bo dobile tiste čudovito prašne klobasice, in plavčki v grmu bodo sklanjali svoje nežne glavice. O bog, hvala ti za lepoto tega življenja, hvala ti, ker sem se sposobna zavedati vsega, kar me obdaja in hvala ti, ker znam čutiti. Dragi moji, kar objela bi vas od te radosti, ki mi jo je pomlad in ta neskončno velika ljubezen do življenja, položila v dušo …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Draga moja…meni se vsak dan nekaj dogaja…danes me norijo-obnorijo malenkosti…in tudi meni se očke svetijo, ta modro zelena barva postaja kot ocean…ja lepo je živeti ni kaj!!! Cmoka Nikitka, veselim se zate naj sveti sonček, če ne bo on…bom pa jaz!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne sprašuj, zvezdica, ne sprašuj, si ne
upam niti misliti ….

Ej, sonček zlati, vesela sem zate, tako zelo
zelo vesela, da ti opisati ne znam. Bila bi s teboj
zdajle, in tudi ob jutranjih slabostih, bila bi s teboj
in bi poslušali …. ker je že slišati. Ne skrbi, četudi
bo mož moral večkrat pomagati domačim, kot bi
bilo zaželjeno ali morda kdaj pa kdaj celo potrebno,
boš imela doma delček njega, svojega malega sončka
in takrat ne bo več tako težko….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči!!!!!!!!!!!!! Hvala ti, za te prijazne besede… Zlata si!!!!

Eh, da sem jaz zlata, ljuba moja, pulili
bi se zame, tako pa …. ostajam tistim,
ki jim drugega ne ostane ………………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma zame si zlata in pika!!!

Volim,volim,volim žene!
Ali one malo manje vole mene,
Volim jih tri šest puta u roku od tri minuta…..ali
;-))))))))
Sp

Yeeeeeeeeeeessssssssss, yeeeeeeeessss,
sicer mi sliči na Riblju čobru, a nisem prepričana!
pa sej to sploh ni važen, važen je, da je vl….en!

Ej, pismo, luna, ki je ni, pa res dela svoje, ne de?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Eh, lohka pa je tudi Bjelo dugme, tudi oni
so mel take komade, ne de?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj pa Vlado Kalember hihihi

Dan Marija

Hm, mhm, no ja, tudi bi lahko bil, glede
na njegov repertoar in grleno zagrljeni glas!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He he he. Sem se samo hecal. Bom kar na našo Siddharto prisegel

Najbolj lepa hvala!
C**M**O**K**A

Hm !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hm !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close