Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za 1.april .. še ena zakonska …

Za 1.april .. še ena zakonska …

….. ki je v meni sprožila salvo smeha in
dobre volje …..

Moz in zena, ki sta porocena 20 let, nekega dne delata na vrtu. On cisti
gril, ona pa se sklanja in puli plevel, ko on rece: “Tvoja rit je skoraj
tako siroka kot gril!” Ona preslisi pripombo. Nato on vzame meter in
izmeri gril, nato pa se njeno rit in rece: “Moj bog, tvoja rit JE tako
siroka kot gril!” Ona preslisi tudi to.
Zvecer v postelji, ko pa bi se on malce pocrkljal, zena rece: “Ce mislis,
da bom prizgala gril za en neznaten cevapcicek, se hudo motis!”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bravo…Mariči…to…se smejim…norim od smeha…jim že pokažemo…ja najprej široko…zvečer pa je tako dobro…se smejim…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))))))))))))9

:)))) in ko je široko tudi zvečer :)))) potem ni več važno koliko je čevapčiča :))))

Ah…Jani…saj veš kako to gre…noč naredi svoje pa pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja.. pa ni grill n’č več važen pa … ja… pa ma res noč…. čarobno moč ;)))

Ja…to je to…lumpi smo ni kaj…no ne lumpi…uživamo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja.. znamo a ne … uživat :))))

V teh pomladnih dneh je potreba po uživanju jako izražena, vsaj pri meni :))))

Pri meni tudi. Sploh zadnja dva dni.

Jani, avto sem prodal. Yupiiiiiiiiii

Pppššššššš…se mi zdi, da smo vsi tako potrebni…..uživanja ne…pa naj bo takšno ali drugačno;))…ja res to pomlad to še posebno čutim…ali kakor si rekel ti…jako je izražena ja…se smejim….pa danes se že itak celi dan samo smejim…zvečer bom pa jokala…ponavadi je tako…če sem čez dan preveč nasmejana…je zvečer jok…upam…da ne.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No evo…sem pravilno ocenila..da se nam “nori”uživati… že skoraj vsem in bravo…za prodani avto…ja kakšnega je res težko prodati…mi prodajamo enega že 3 mesece…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, nek je pa treba odvečno vodo ven spumpat.

Aja, a se spet film Ghost vrti

Se smejim…je treba ja…ampak glih z jokom pa to ne bi delala…raje kako drugače…mi bolj paše na drugi način to delat…bom raje malo zašvicala…ob telovadbi…pa bo.

Glede filma pa…saj se vedno nekaj vrti…če ne na platnu pa v življenju, da ti izvabi solzico ali dve…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se moram barvi zahvalit.

posteljni

NEEEEEE, telovadbi kot telovadbi, delno je tudi na postelji, ker je mehka, da ne boli hrbet ob delanju trebušnjakov…ali dvigovanju nog…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ali dvigovanju mnog hehehe, dvigovanju nog. Mogoče V stil ;o)))

vuau :))) in kaj boš zdej nabavil :)))??

gledam Fiat Brava ali Fiat Marea limuzina. Poznaš kakega. Kaj pa ti priporočaš?. Rabim pa kestl za prtljago. Ne karavana

Ne drugačen telovadni stil za noge imam, saj veš pa še za boke in ritko…da je bolj napeto…čvrsto…se smejim…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ampak…. le zakaj SončeK kot ti mora jokati in to še zvečer….. hmmmmmmmm

Jani tuhta, pa mu ni kej prida jasno 🙂 Vseeno, nej bodo tud večeri nasmejani, tako kot je dan!

Jani…ne …saj ni jokanja…ampak kadar pa je le tudi tisti redki jok na sporedu…pa je to ponavadi takrat kadar sem čez dan prevec nasmejana in si potem vedno že v naprej rečem…ja danes bom pa še jokala, ker se že kar preveč smejim…to sem imela v mislih…
Pa lepo, da Jani želi Soncku samo smeh…ampak tudi Sonček včasih joka, kakor vsi…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))) ja tko kot je rekel seba… mora nekje voda ven ;))))

SončeK, le glej, da najdeš druge poti za vodo spravljat ven iz sebe 🙂 cmoka!

Ja telovadba je in bo ta nacin…Jani…sedaj pa grem papat…cmoka tebi in lepo preživi popoldne…pa se beremo…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jani, pomoč pri avtu rabim.

New Report

Close