Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Našemu Zajčku za R:) D:)

Našemu Zajčku za R:) D:)

Zajček….

So ljudje, za katere si včasih želimo, da bi jih poznali, ali vsaj spoznali, ker se nam zdijo plemeniti, dobri, pametni….

So ljudje, po katerih bi se včasih radi zgledovali, ker so pogumni, odločni, neomajni….

Ampak življenje gre svojo pot naprej.
Bono se pač ne sprehaja po Ljubljani, da bi ga pocukali za rokav, Willie Nelson nam verjetno ne bo nikoli na voljo da bi v duetu z njim zapeli “Dont, give up!”…in večina nas…navadnih smrtnikov je zadovoljna že s tem, da ju sme poslušat po radiu…in si brat njune verze….

A si potem….ljuba naša Zajček sploh predstavljaš kako smo srečni mi…ker te poznamo in ker te imamo?

Ker se nam…kljub problemom neomajno razdajaš vsak dan…ker kljub življenskim udarcem ostajaš pogumna in odločna in dobra in plemenita, ker vedno najdeš dobro besedo in ostajaš optimist …..

Samo hvaležnost je v naših srcih.
Hvaležnost, da te poznamo.

Naša srca in naša vrata….ZATE….ne bodo NIKOLI zaprta. Zapomni si to.

Želimo ti prelep praznik….poln sončka v srcu in drugot.

Tvoji…špinelčkarji :)))))))))))

Naravnost iz Iraka za našega zajčeka….se javljam na dužnost.

CMOKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA zajček :))))))))

Zajček…naj ti Alah ki je velik nakloni svetlobo in luč.

Modrost in dobrota sta ti tako položeni v zibelko.

Lepo nočko Zajček.

Pismo rosno ej !

Ma a moram cmerat zdejle ponoči , a ?
Hvala vam moji ljubi , res ljubi špinelarčki , ker vem kako ste se potrudili čakati takole pozno uro zato le , da mi poveste kako radi me imate .

Pa jaz to vem ! In veste da , vedno se obrnem na vas , ko zaglibim. Verjetno ravno nisem takole vedno oki in pridna , a se trudim .
Predvsem biti poštena do vseh vas , ki vem da me imate radi.
In bog mi je priča !!
RADA VAS SRČNO IMAM TUDI JAZ !
Razširili ste mi obzorja , dali ste mi nekaj novega ….pokazali ste mi …kako živeti…
in če bi bila moja zadnja želja danes in edina …..TA BI VELJALA VAM ! ZA VAŠO IN NE MOJO SREČO !
Zato , ker ste tako moji !!!!!!!!!
In če ste veseli vi , srečni vi , ja to je moja sreča in zadovoljstvo.
Tako zelo vas zajček ima rad ! Zelo !

Zajček moj….

Saško je vesel, da pozna koga kot si ti.
Veliko je ljudi…a malo LJUDI.

Ti si LJUDINA….Zajček moj.

Saško ti želi vse naj naj……………..

Heja cmoka srce !
Ma a ti veš , da sem nora nate ?
In ej glej , pridem za tabo celo v Irak !
Ne moti me ameriški ognjemet , ne moti me ves tamkajšnji trepet , le zate bije mi srce , le tebi gre moje upanje…
Cmoka ljubezen moja !

Nočko tudi tebi ” mavrica moja ” kapiš ?
cmoka

Cmoka Zajček….in res lepo lepo nočko.

Saško bo full nate mislil danes.

Moj nasmeh ob tem velja tebi ljubi moj prijatelj.
Verjetno ne boš nikoli zares vedel kako , ampak ja si zelo MOJ !

cmoka Saško ! sem tako brez besed , pa grem ninat .
Heja , samo vedi ..
rada te pa le imam !

nočko !

yap , grem ninat ! Ampak lepo mi je živeti kljub vsemu , bojim se umreti ampak za vas niti to mi več ne bi bilo težko in hudo !
Nočko

Pridružujem se plemenitim besedam, ki izpovedujejo vse najboljse dragemu zajcku za njegov rojstni dan.

Zajcek, iskreno ti zelim, da tvoje najbolj skrite sanje postanejo resnicnost, da zazivis tako kot hrepenis in s svojo plemenitostjo zasluzis.. Ostani odlocna in hrabra in stopaj pogumno naprej skozi zivljenje.. Saj bo posijalo sonce, le dovolj trdno moras verjeti moras v to…

VSE NAJBOLJSE IN ZDRAVJE!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajči moj !!

B. te stisne v objemčka in ti zaželi vse naj naj … plno zdravja .. tudi srčnega in velik velik sreče samo zate !!!

in veliiiiiiiiiiiiiiiiizga lubčka!!!!!

tvoja B.

Vsem tem špinelčkarjem, ki so napisali tako lepo čestitko, se pridružujem tudi jest, z eno samo željo… zajček, ostani kar si in naj te v prihodnjem obdobju vendarle zadane… sreča, Sreča z veliko začetnico…

zajček… JTLC!!!!!! dva taužent!

maj lital bunny… one biiiiiig kiss for yu in that bjutiful day, ju born 🙂

give us a chance to remeber tat day… bikoz of yu!!!!

BTLC!!!

zajček, včasih berem, kaj je sreča… pa so odgovori vedno nekako.. plehki in.. prazni… od kar pa poznam tebe, vem da je sreča… poznati človeka kot si ti!!!!

naj ti bo današnji praznik res.. nekaj … kar ti bo prineslo obilo.. lepega!

Moj mili in dragi zajček !

MISLILA SEM, DA BOM DOČAKALA POLNOČI
IN TI PRVA IZREKLA VSE NAJLEPŠE ŽELJE –
PIH, KAKŠEN OPTIMIST, NE DE ? PRI VSEH
TEH GMAJNARČKIH, KI TE TAKO LJUBIJO ???
JA, FULL OPTIMIST. VENDAR PA :

Zajček:

Vzemi si čas za sanjarjenje, kajti to je pot do zvezd.
Vzemi si čas za ljubezen, saj to predstavlja pravo življenjsko radost.
Vzemi si čas za veselje, kajti le-to predstavlja glasbo duš.

In še na nekaj ne pozabi, mili moj in ljubi dragi zajček:

“Ustvarjeni smo za sodelovanje, tako kot so za to ustvarjene noge, roke, veke ter spodnja in zgornja čeljust. Ljudje potrebujemo drug drugega, da nadoknadimo tisto, česar vak posameznik nima.” (Mark Averlij)

Naj ti, moj dragi zajček, sleherna narcisa, ki jo boš uzrla to pomlad, prenese eno od vseh mojih želja, ki je ne more zapisati. Naj ti sleherni njen cvet izpiše lepoto vsega, kar ob tebi občutim. Naj ti vonj sleherne narcise prinese tisto, po čemer hrepeni tvoja duša in tvoje srce. Veliko je vrst narcis, veliko … in prav toliko je vseh mojih želja, ki ti jih prinaša vsaka od njih. Vsak posameznik od te naše gmajnice, s katerimi se družimo že poldrugo leto ali več, je podoben eni od narcis, ki jih ti tako zelo obožuješ. In vsak od njih ti je že izpovedal toliko, da tistim, ki ostajamo, zmankuje besed …. a lepih želja zate nikoli ne bo zmanjkalo, nikoli …….. pri tem zagotovo lahko in smem uporabiti to besedico, ki se ji drugače izogibam …. nikoli, ker je res in bo res, da ti prenekateri od nad tudi najbrž ne bo znal povedati vseh svojih občutij in spoznanj, ki jih delimo s teboj.

VSE NAJBOLJŠE, ZAJČEK NAŠ DRAGI !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Še od mene:

VSE NAJBOLJŠE

Zajček zajčkasti ,
vse najboljše !

Zajčka , kot si ti , mora človek imeti rad vsak dan ,
danes pa začuti tudi ti , da je ves svet tvoj .
Piiiiiiihni ! Z vsako ugaslo svečko se izpolni
ena vroča želja tvoja ! Naj !!

Cmoka – sortiranga !!!
Jest

Rada te imam, naj ti te besede povedo vse!

In naj ti bo današnji dan, takšen kakor iz pravljice, zaslužiš si ga in pika!
Vse najboljše…pa ti pojem v temle jutru…jo slišiš, čutiš???

Cmoka in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi moj ježek !

Nihče ne bo užaljen zaradi tega kar bom napisala tebi , tuki , zdajle !

Veliko , zelo veliko mi pomeni , da si mi to napisal . Mogoče preveč..

hm….ampak lupčka ti pa limam !!!!!!!

Poln travnik rumenih narcis in štiriperesnih deteljic , poln voz sladkih korenčkov , igrivega , ljubečega zajca , ki bo te dobrote delil s tabo …. in Nikitine lepe želje in njena ljubezen – ZATE zajči sto let !

Nikita

čau B ! :))
tebi tole :
s teboj bi rada delila sir in ananas , s teboj bi rada ostala tako kot sva . Brez velikih besed , dejanj …veliki frendici !
Da se razumeva , pa zato ni treba veliko….

lupčka na noska :)))))))))))))))))

tvoj zajček

Evo Jani še zate tole :))
pa ti že tko vse veš , kako ljub si zajčku !
Veš , nekaj novega pa le vem…
mislim da res bom enkrat imela srečo..tisto veš z velikim S ja :))

dvataužent , pa a ti veš , da ti zaslužiš par cmokov več od mene ?

New Report

Close