Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kletka se 11.04. dobi skupaj….

Kletka se 11.04. dobi skupaj….

Ja prišli smo do tega, da se prvič vidimo 11.04., v Ljubljani, lokacija City park ali bližina in sicer po 16.00 se pričnemo zbirati…kakor bo kdo lahko…lepo vabljeni tudi vsi vi iz gmajnice…silimo nič, bomo pa vsekega veseli…saj smo postali že tapravi sosedje in je cajt, da skupaj spijemo še kofetko…seveda po želji…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oki , povejte točen čas in kraj , da pridem in naredim dr..mr ..

Zajči, kraj je Ljubljana…lokacija bo City, lokal se še dogovorimo, čas pa je od 16.00 ure naprej, kakor bo kdo lahko…in če res prideš, bom pa zelo vesela, cmoka!

p.s. Sam prišepni mi pa kaj je to dr..mr…ali me mora biti strah???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SončeK, če bi bila Lj malo bližje bi še šlo, tko pa ne gre… pa kdaj drugič 🙂

lep večer!!!! pa cmoka 🙂

Jani…saj je avto in časa je dovolj…saj ni potrebno ob 16.00…ko bo čas…lepo bi bilo če bi se videli, ampak ti že veš…nič ne silim…pa drugič.

p.s. Tudi meni Ljubljana ni tako blizu…ampak si bom vzela čas…in cmokico vračam…lepo ninaj tudi ti!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close