Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ERAZEM

ERAZEM

yUPIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

GMAJNAAAAAAAA

Saško je ravno dobil brco in dozo dobre volje.
Sej samo to napišem danes in grem dol z neta ker imam pol Ljubljane v poslovalnici ipd….sem pa glih izvedel, da sem postal stric.

Sestrca je rodila danes enkrat ponoči, spet imamo fantka, hehehe, ki je pravi vitez s svojimi 4 in kusur kilami :))))))))) ime je pa v naslovu.

Evo…včasih posije sonček sam od sebe :)))) tebi SončeK pa hvala za post, ki ga nimam zdej časa replicirat a je prebran in shranjen v spomin.
Se ti oglasim čim bom mogel.

Baj gmajnica….uživajte.

Erazem Postojnski :)))) No še en junak Slovanski :)))

Saško…. četitke teb kot stricu, pa seveda tud sestrici :)))) In glej, da daš za pijačo :))))

Jani še ni imel te sreče in se sprašuje če ne bo ostal… pri tem 🙂

Čestitam Saško.

Ej, čestitam!!!! Mi bo danes kavica bolj prijala….

Čestitam!
Če bi bil bliže,bi častil z mojim domačim hruškovcem!
Sp

Vidiš, delno se je sonček že vrnil, postal si stric…in sigurno je občutek nepopisen…vesel si, in dobil si zopet nekaj energije za boj…držim pesti.
Saško tukaj sem, ko bo čas, se bereva…daj Erazmu enega poljubčka namesto mene in tudi mamici, saj to ni kar tako roditi takega korenjačka, no očku pa stisni roko in mu čestitaj namesto mene…tebi pa popam še eno cmoko, za lep dan…in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čestitke stric!!!!!!!!! Upam, da se počutita sestrica in njen sinko O.K. Pa tudi tebi želim le vse naj, naj……..Pa da se ga ne boš preveč napil!!!!!!! He, he, he:))))))))))))))) CMOKA!!!!!!!!!!!

hehheheeh superrrrrrrrrrrrrrr!!

Kakšo lepo ime….veliko zdravja in vsega lepega temu malemu korenjaku…Pa mamici tud…
Stričku pa seveda iskrene čestitke heheh status je padel..Jupie:)))!!!

le glej da ga boš crkljal kot se šika!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vstajenje od mrtvih.

Halo zvezdica

da ne govorim kako je rodit preko 4 kg težko dete..jep muca ve……ve dobro ve…..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sonči tudi ve…zelo dobro in to dvakrat…ampak se vse pozabi tisti trenutek, ko ta težka štručka pride v tvoje naročje!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha……:)) Vse odpuščeno vse pozabljeno…….:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close