Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ojla

Ojla

Gmajna, lepo jutro, krasen dan in veliko sončka…. vsem, ki so se ta vikend odpravili na martinčkanje na morje pa… lubčka!!!!

Jani pa jo zdej gre po opravkih! Cmoka za punce fantom pa zauh!!!

Jani ZAUH

:))) seba… zauh :))) pa ne predolg petek 🙂

Janiiiii, cmoka in martinčkaj se tudi ti…pa četudi ne bo sonca…saj se lahko martinčka na več načinov, neda Jani;))?!

Cmoka in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sebi, ZAUH…kako moške so te besede, bom raje po cortano dodala, cmoka Sebi in lep-lepo jutro ti želim…si dobre volje…ali ti dežek nagaja…greva kaj špičit, jaz sem takoj za, nagajiva sem že od jutra…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))) e bomo se martinčkali v tejle naši sivi dolini… če bo sonce bo lepše, če bo tako kot danes se bomo pa stiskali 😉 Je res, da je vse za neki dober :)))

cmoka na cmoko in tud tebi.. lep vikend :)))

Cmokica na cmokico, ti da ogromno dobre volje in energije, “pa naj pada dež, ali sije sonce”…no ne bom več pela…naj ti bo lepooooooo!

Jani…danes me razganja…soryyy, saj bo jutri bolje, ko bom zakopana v delu tam na morju…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))) kako bi šele mene razganjalo… dol.. zakopanem.. v delo nekje na morju… uh … Janijeve skrite želje so.. met enkrat na morju veliko dela… enkrat.. oja, enkrat bo tud to a ne :))

Jah delat bo treba. Jani, ampak važno je, da je PETEK

Jutro sonček

Spet nagajiva. Te bo treba malo našeškat po riti hehehe

točno.. no jest sem včeri rekel.. važno da je četrtek :)))))

Hehehe. Rad bi tistega videl pri katerem velja, da reče: ” važno, da je danes ponedeljek ” hehehe

hehehehe, počak do ponedeljka :))))))))

Ja, Jani to bo in pika!!! Jani bo imel enkrat na morju veliko dela in pika!

Do takrat pa naj te razganja, ko si zakopan doma v kaj lepega…cmoka…;))

No, lahko, pa greš pomagat SončKu…bo rabil pomoč…ja,ja, saj vem…mogoče nekega dne…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Komaj NE čakam hehehe

Dobro jutro gmajnarjem.en kletkaš tukaj!
Pa a res,da gredo nekateri na morje?saj je še fajhtno v luftu!Pa sneg leži še okrog bajte!
A kakšno bolj oddaljeno morje?
Lep vikend!
Sp

Jutro….sem muca zaspanka…mijaaaaaaaaaauu……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Je bila pa konkretna nočka, ko si še utrujena ;o))

Bilo je zelo malo nočke……

Dolgi tel.pogovori…Uhhh :))))))))))

Kaj se zdej delaš kot da nič ne veš….Sej bom tiho no..pssstttt!!! CMOKA***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

joj muca blagor tebi !

Bil je lep prijateljski pogovor….

zame velika dragocenost!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….le tako naprej…

Bi ti meni prosim tole malo pojasnil ?
zajček te IMA RAD!

New Report

Close