Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Imam ………

Imam ………

………….. novo majičko in izgleda takole:

Majičak, ne jaz, bemtiš vraga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry no, če sem vas zavedla, soooooooorrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyy nooooooooooo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sorry še enkrat – majička – eh, kako so temu
kosu garerobe še drugače reče no, plizzzzzz
help: majica – m a j i c a ! Bo dober????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mene osebno ne zanimajo te majice.Zanimaš me ti,ni važno kakšna si.Duša tvoja,je moja!

Pa kaj,prevar je v tem svetu polno!Glavno,da ti fejst zgledaš(in ne izgledaš!).
Mariči,kak je žalostno danes tukaj.
Sp

Sprevržko, nič ne poveš, kako je bilo na
srečanju? Ja, danes je tukaj žalostno,
zajčka ni in tudi drugi so nekako v sobotnem
počivanju….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pa si se le spet pojavil, prijatelj. Izginil si v noč,
izginil v temo … kjer so te iskale misli in ………
zrimaj do konca. Pozdravljen spet, prijatelj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ujest sem tuki……Ni blo prej možno..Pc zaseden…

ja ja tud mene zanima kak je blo srečanjem.??’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj vas briga!Ste mogli prit!
ste bili povabljeni!
jebi*e se! No ja,to ta zadnje,….čimbolj pogosto!S svojimi dragimi…in to smo pa mi,kajne? :-)))))))
Sp

heheh mislim kwa?

Čak se ti sprevrženc ti!!

Največje J***nje..pa želim tebi……alz lubico al pa z ženo! kakorkoli že! heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Al pa s tabo,…ponižno dodajam…;-)))))))))))))
Sp

hahah ja to bo!

Vidi da si za hece..lepo to!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija ma pa novo majčko,
novo majčko Marija ma
jo naštrikala je Herta,
se na štrikanje spozna ….

Marija… kul majčka, ja :)))))) Dobro jutro :))))

Pismo, končno eden, ki je znal na nepostavljeno
vpršanje prav odgovoriti: ja, kull majčka, sej, to je to,
nede?

Jani, dobro jutro in MTLC.

Heh, dobr’ mi gre, kar dobr’!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

no viš, fajn da gre kar dober :)))) tud Jani gre kar dober ja :))))) cmoka!

Nzca je vesela,da gre vsaj nekomu dober,tud če sama nekje zadi caplja..ehh :)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Fino tudi zate, Jani, me veseli. Kmalu bo malo
počitnic, kajne, jaz pa upam, da bodo zame takrat
že “večne počitnice”. Jani, nasmej se, široko, tako,
kot samo ti znaš. Ta hip se mi zazdiš kot sonček!
Hvala ti. Videla sem te, četudi se ti zdi to smešno,
ta hip sem te videla, kako si se nasmejal in ……..
in dan mi je lepši!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

muca…… cmoka!

Sej ti pravim muca, da se enkrat za vsakega
obrne. Nekaj časa so trde plati, pa se omehčajo,
nekaj časa je zoprno in hudo, pa se spet obrne.
Samo verjeti mora človek v to in ….. biti vztrajen
in skušati potrpežljivo počakati. Bo bolje, bo!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:))) Marija, tud mi bomo mel počitnice 🙂 Malo jih mamo že, ker smo petke doma, zadnji teden smo pa tko cel teden doma…. je res 🙂 da ne bo več tolk keša, bomo pa vsaj mal frej. To pa tudi šteje :)))

Jebela sej nočem težit..ampak poznaš veš..kdaj se bo obrnilo..mene bo prej pobralo res! Preveč težke so te stvari…..ne zmorem več!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Boš zmogla muca, boš. Verjemi mi.
Ko sem imela drugo dekle, sem šla skozi te
faze, ko sem padala po tleh od utrujenosti,
ker ni spala ponoči. Bila sem sama za vstajanje,
za igranje z njo, ponoči sem likala in šivala ter
kuhala kosilo za naslednji dan, ko se je ona igrala
na tleh. In potem sva morda dve uri zaspali, že je
bilo potrebno vstati in se odpraviti v vrtec. Tri leta
je bilo teh muk, cela tri leta. In bila je tako bolehne
sorte človek, v enem letu je imela devet angin, da
ne govorim o ostalih otroških boleznih, ki so se je
oprijele v hipu, ko je stopila v kontakt z bolniki. Le
rdečk – rubelle, teh ni imela, ne starejša in ne mlajša
hči, kar je dokaj nerodna zadeva za žensko, ki bi naj
bila mati.

Vem, draga Muca, da je to daleč od vsega, kar prestajaš ti, hočem ti le povedati, da ena mati, ena ženska, prestane veliko več, kot si je moč zamissliti. In tudi ti boš. Izčrpana boš, to zagotovo, a prestala boš. In z vsakim letom bo boljše, z vsakim letom bo ena od vseh teh težav izginila. Ko bo mali star štiri leta, bo zagotovo vse skupaj malce boljše,verjemi mi.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

srčno upam…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close