Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SEBA-VSE NAJBOLJŠE!!!

SEBA-VSE NAJBOLJŠE!!!

Dragi Seba! Želim ti vse naj, naj in da bi ostal še najprej tako super in fejst fant, kot si….Želim ti trdnega zdravja, sreče, ljubezni in zadovoljstva…Pa tudi kakšen denarček ne bi škodil, kaj?

Seba! Vse najboljše!!!

Uh Sebija žal danes ni…Šmrc…šmrc….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čau muca…glede na to, da sem videla, da ste mu že včeraj vsi voščili, se mi je kar zdelo, da ga danes ne bo…ampak čestitka velja vseeno…pa dvakrat bolj, kajne? CMOKA

Seveda seveda…..:))))
Kako si zvezdica,kej nagaja..al vse oki?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vse naj , naj , naj , naj ………..
… naj ti gre vse po planu :))))

Nikita ti želi tudi eno veliko čokoladno-sladoledno torto !

Danes je kot šus…..sem se fajn najedla…in očitno ta micen rabi ravno to…ker je sedaj tako pridkan…oz. pridkana…

S tabo muca?

Na čin-ala sva si že včeraj, no nazdravila, danes pa ti popam eno veliko cmokico…in naj ti bo dan pisan na kožo…uživaj…pa-pa;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Seba, čeprov sem že včeri… vse tanartaboljše :))))

Tkole bova rekla, dragi Seba: čeprav sem
verjetno zadnja, nič ne de, sem tako ali tako
povsod zadnja in tudi to je za neki dobro.

Ampak, želja zate je pa vseeno veliko.

Prva moja želja tebi je, da bi imela enkrat takole igračko:

in da bi je bil zelo vesel.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Če mi s paličico ne uspe priklicat ti tole
prvo željo, potem naj se ti izpolni vsaj tale
druga :

Že stojim ob strani, maham s paličico in posipam zvezdni prahec po tleh in pa, ah no ja, seveda, v luftu je moj palec – in štopam, da kam pridem, da ne bom vedno ….. zmeraj…….. povosod ……… zadnja !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, tretja moja želja tebi za tvoj praznik je,
da se bi se ti vsa sreča PODVOJILA !!!!

Kolikor vsega bo pri sosedu, dvakrat toliko tega
naj bo pri tebi, velja?

Ja, vse naj bo potoplano, čisto in popolnoma vse!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In na koncu še posladek nad posladki:

ENA VELIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKAAAAAA

T O R T A !

Naj ostane na tebi za en sladek in vabljiv pikič smetance, pridem in si jo vzamem, dragi Seba!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In ob koncu samo še ena tiha, mila in
skromna želja …. želja zate in želja tebi,
želja za tiste, katerim si močno drag:
uživaj življenje in izpij zdravico s svojim
najboljšim prijateljem/prijateljico. Naj ti
bo tem vodnica misel, da ničesar ni vredno
trajno pridobiti, le smeh in ljubezen prijateljev
je tisto, za kar se je vedno vredno boriti.

Seba moja dragi, prisluhni in slišal boš neizgovorjene reči, zamiži in videl boš tisto, kar je drugim skrito, zapri usta in izgovoril boš vse, kar bodo tisti, katerim bo namenjeno, slišali in …… razumeli.

VSE NAJBOLJŠE !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sebi moj , tukaj pod Mariči se samo podpišem !
Ostalo veš !
bye
zajček

Marija, kaj naj rečem. Sem brez besed in globoko ganjen. HVALA ti.

Lep te je imeti za PRIJATELJA

CMOKA

New Report

Close