Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nekdo ………

Nekdo ………

….. mi je ukradel srce !!!

Če se na poti zaletite vanj, vzemite mu ga in mi ga vrnite, prosim!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A ker ne morem, se moram lotiti dela, čiščenja, pospravljanja in vsega drugega možnega opravila, da se zamotim. In morda bom danes tudi še kaj napisala, vsaj kakšno tako zoprno zadevo, kot so zapisniki, kajne Jani, ki čakajo in čakajo in čakajo …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Joj Mariči , jaz na tvojem mestu
bi vzela tole vrtnico in jo ponesla … točno tja ….
Delo počaka , zihar !

Mariči !!!

Miru v duši !

Oh, Niobči moja zlata ….. da, točno
tja…. cmoka, prijateljica moja. Dam
jo v tvoje roke, pa jo ti ponesi tja, deal ???
Thanks!!!!

Miru v duši ?? Bogve, kdaj se v dušo spet
mir naseli ? In še vem ne, če si tega res
želim ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

“Ah , kam bi del … ” ,
kam le kam naj jo nesem ,
na jug , na sever , vzhod , zahod ,
kam naj veter obrnem , da ti vrne še srce
in … mir …
Trpiš , se mi zdi . Ne trpet .
Sonce bo posijalo in vrnilo srčece
na svoje mesto ?

Mariči !!!

marija dober dan

a sem bil mogoče jaz

/

.. je firbčen – daj Vitki , povej mi no , kaj pomeni tista črtica spodaj pod vsakim tvojim postom ?

firbčna Nikita , ki tule pozdravlja vse , ki so tako ali drugače brez srca ;))))

kje je črta pravš
ne me h…..
tudi tebi lep pozdrav

/

Tvoje srce je pri meni.Varno!Pride dan,ko se boš zavedla tega in jaz skupaj s teboj.Do takrat,strpno čakajva oba.

New Report

Close