Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bolečina me razjeda

Bolečina me razjeda

Ta ljubezen:((((((

Srce, kaj te je tako hudega zadelo. Mar ni
ljubezen lepa? Mar ne dela in nas čudovite
ljudi? Ljubezen je še celo iz grdega račka
naredila laboda, mar ne? Ljubiti in biti
ljubljen je nekaj, čemur se ne bi smeli
odreči. Včasih je ljubezen boleča, oja, zelo
boleča in ….. hrepeneča in …… ampak, tudi
vsega tega je vredna, da le je …. ljubezen.

Ne bodi žalostno, srce, pride čas, ko si boš dejalo: da, samo da ljubim, da vem, da znam ljubiti, da vem, da zmorem ljubiti, da vem, da smem ljubiti …… in življenje dobi pravi smisel ………. Ljubi, srce, le ljubi, tako ali drugače ……… samo ljubi in dovoli si biti ljubljeno !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ah,se boš že utolažil(a)……kakor smo se morali vsi tukaj!
Ampak pomoč forumaških prijateljev je pa neprecenljiva!
To se zavedaj že zdaj,ko vstopaš v naš svet.
Tu ti bo vedno nekdo nastavil rame,ko ti bo najhuje,verjemi!
Tudi na tak brezvezni dan,kot je danes.Nekdo vedno dežura tukaj.
In tu smo res sami fejst ljudje.
Sp

Ej, Srce drago, glej, našla sem čudovito misel:
zate, zame, za nas!

Ljubezen te najde takrat, ko si jo pripravljen sprejeti.

Lepo jutro in lep dan še enkrat, vsem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na vraga :))
strto srce ):
vedno , vselej …pamet…razum..dokler gre..
je pa odvisno od obeh :))
ma dej srce…..saj gre..saj bo…..

Ja…ta ljubezen…je nekaj lepega…naj bo tako tudi pri tebi…dopusti si…imej se rad-a…in verjemi…da bo tudi zate…zopet sijalo sonce…oziroma bo ljubezen tista taprava…brez bolečin…saj si zaslužiš, saj si to zaslužimo vsi!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala vsem!

Ljubezen ja!

Najprej ljubimo.Dajemo vse od sebe!
Prebijamo se iz dneva v dan,živlenje nas preizkuša…
Tudi grešimo.Čeprav se tega ne zavedamo.Prizadanemo tistega,ki nam je vse!
Prej bi dali dušo,srce…zdaj pa samo preveliko razočaranje.Mar lahko tako hitro vsa ljubezen zbledi.Mar smo tako hitro lahko spet na začetku.Praznih rok,praznega srca, sami z bolečino.
Kje je potem tista velika ljubezen?

Uhhh boli……..

Srce je krivo,kaj vse bi dalo da povrni tisto prelepo ljubezen nazaj….:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Hudičevo dobro povedano in oprosti , ker odgovora ne vem .
Nekako sem tvojih misli….

Ja…tudi to je del ljubezni, del življenja…vsak kdaj doživi kaj takega…ampak zaradi tega ….moramo postati samo še bolj močni…čas pa bo pozdravil vse bolečine, pa naj se še tako obrabljeno sliši in nekega dne, bo srce spet ljubilo in mogoče takrat za večno…in bo tisto…tista “velika ljubezen”…nekega dne bo…verjemi u to!
In srce ni krivo…je pač tako…se zgodilo…usoda…ampak ne krivi srca…srce bije…zato, da živimo in tudi zato, da smo zaljubljeni, ljubljeni…poleg ostalih stvari seveda…in hvala bogu, da živiš, ozri se okoli sebe in zavedaj se…kako lepo je živeti in ljubezen te bo ponovno našla…ali boš ti našel njo… nekega dne…bo in pika! Do takrat pa naj te spremljajo in držijo pokonci še druge oblike ljubezni, veliko jih je, samo dovoli jim, da se te dotaknejo! Pa čeprav ta trenutek tega ne verjameš in misliš, čisto drugače…
Evo naj ti malo moje ljubezni…omili tvojo bolečino…no vidiš, to je oblika prijateljske ljubezni…nekako tako…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close