Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro !!!!

Dobro jutro !!!!

Dobro jutro gmajna zaspana, dobro jutro
čudoviti svet, dobro jutro klapa iz kleti ……..
se res vsem še tako zelo spi ?????

Prazniki so mimo, Jani bo zavriskal, ker je spet ponedeljek, Niobči bo, upam vsaj, zajodlala jodljuhuuuuuuuuuu, in spet bomo sami znanci – tu !!!

Utrujeni? Od preveč praznikov? Utrujeni od neprespane noči? R.Kerševan je od neprespani noči dejal: “Poznam grozo nespečih noči. Tik preden zaspim, me vprežejo v voz, ki ga do jutra vlečem skozi gozd.”

Upam, da nihče od vas ni nocoj vlačil s seboj skozi gozd poln in težak voz. In če se je to že zgodilo, če boste utrujeni čez cel dan, naj vas spremlja še misel: “Popotnik kratkega si dneva. Potuj in bodi srečen gost večera.”

Lep dan vam želim, dragi prijatelji, en res lep in čudovit dan.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vse je lepše, ker te ljubim,
vse drugače je kot prej ………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

po tako dolgem dopusti.. ne more bit n’č kej dobro …. no pa.. vseeno 🙂

dobro jutro Marija, dobro jutro gmajna in ja…. Yeeeeeeeeeeeeeeeees… ponedeljek je spet tuki, na šihtu smo torej smo še živi :)))) To pa je tud neki.. nek razlog za veselje a ne :)))))

dobro jutro vsem skupaj še enkrat, krasen vroč dan in… cmoka za punce in zauh za fante!!!!

… ko sončni bog Sol popelje svoje konje čez obzorje … , za njim naj
tudi vsi težki vozovi izginejo , da bodo sanje lepe,lahke …

Gremo , moj ksiht ni ravno za na šiht ,
ampak ……
Jodljuuuuuuuuuuuuhhuuuuuuuuuuu !!!

Mariči !!!

Leeeeeeeep dan Janiju , sonce ga je ožgalo med
prazniki , pa rabi eno žaubo , malo sence in
cmok ! ! ?

Jani !! Poj in pleši … gre ?

Evo, jutro tudi od mene.

Se štemplam gori pri gmajni

Dan bo čudovit, s soncem obsijan in to sonce, nas vedno spravi v pogon…ja paše in zadane in zato sem jaz odlične volje in energije, lepo jutro draga gmajnica…in poljubcek vsem, tebi dragi Zajči, pa cajci z c vitamickom, da se hitro postavis na noge, hudo je biti buban, vem, kako je to, ampak saj mine in potem je vse spet lepo! Te cartam Zajči…poglej u sončka, ga vidiš…kako te boža s svojimi žarki…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Janiiiiiii, boš pa ja dal nasmeh na ustka in bil dobre volje, saj zunaj sije sonce, ponedeljek je, tvoj dan in juhej naprej, naj te zadane…uživaj ….ne;))!!! In ja…živeti…življenje…je res lepo…paše, da smo živi in zdravi!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jutro vsem tkole na hitro ***
he..he..kaj me eni crkljate…je zajček že ful srckljan ..
saj gledam u sončka…ojej..ojej…ojej…

Dobro jutro. Kako bolezen?

jutro Sebi ***
bolezen odlično , se ne da…

Fino. Trden zajček

gre :))))))))))))))))

Jani poje in pleše že… od kar je posijal sonček :))))))))))))9

nioba!!!!! dobro jutro in… cmoka!

Mislim v pozitivizmu. Zmagala boš vseeno

evo SončeK sije in se smeji.. meni namreč… ja.. ma je treba po takoooooooooooooo dolgem dopustu spet enkrat ugotoviti, da je lepo priti sem.. med vas, kjer nam vsem stalno sije… sonce :))))

dobro jutro SončeK in krasen dan!!! aja.. pa cmoka :)))

zajček!!!! cmoka!!! par sto!!!

Jani vriskej…..Mariči zakriči :))))))))))))

To ! Jani to , ker hočem da mi je lepo :)))) pa ti peljem vozov cmokov sto***

je lepo ko ti kdo pelje cmokov sto ja :)))) peljem nazaj :))) novih sto :))))

New Report

Close