Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NoVO JUTRO NOV..

NoVO JUTRO NOV..

Je dan! VRoče bo,zato Hitro mini bikini,pa seksy hlačke ven iz omar in gremo v službo!

Da vam le ne bo prevroče……Lep dan vsem…
ČAo

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro. Kam že letiš? Ti bom dal ČAO

heheh ja…kaj pa?
Živjo ******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo…te bom ubogala;))…saj bo res vroče ko v peklu…čeprav nimam pojma kako vroče je tam;))…Mucica…lep dan…naj bo kar vroč…saj tudi to paše…naj ti jutranja kavica prija in uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič kaj pa!!! Tukaj ostat

Jutro ŠPIČEK hehehe

Ej…si pa hud…v temle lepem jutru…cmoka Sebi…si že pil kavico…greva lahko že špičit;))?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

muca :)))) ma sem pozabil na sexy.. tko da.. je obiš…

lep dan in veliko sončka ;)))) toplega vročega.. cel dan!

Aha že lezem v naročka tvojga!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja.. uživajmo… s kofetkam.. čez 10 minut… mmmmmmmm

dobro jutro SončeK in… lep dan!

Tole mi pa paše…tale špiček…se smejim…saj sem res en špiček…nagajivček;))…ampak nagajivko si tudi ti.
Si lepo ninal???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič ni videt. Dokaži

Aha lepo mi je legla..zdej pa še parfum in sviznem v službo!!Čao ****čao vsem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Wau….a ne čutiš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nisem hud. Kavico sem že spil. Bi jo pa raje v ženski družbi ;o)))

Nap.

Že cel teden ne. Imam pa full energije

meh…..čaki prbrzim k tebi v celem kosu..pol boš pa videl..eto grem..pridem…***nebesa…***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja…moja kavica bo čez kako urco…lepo v miru…tvoja pa naj bo kar čez 10 minut…naj ti lepo steče v grlo…naj bo sladka…diseca…zapeljiva…ja tko naj bo.
In samo dobro jutro in lep dan…kaj pa cmokita na cmokitko??? Jani…Jani…saj veš, da brez tega ne zdržim več;))! No te dneve…ko nas meče…kar vse po vrsti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIi. In jaz čakam

Mene pa ja ne

ne…mi samo pisat…raje v ženski družbi…in kaj čakaš…pejva špičit…pejva pit že enkrat ta kofe…;))…lump si!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Špiček lumpasti hehehe

Ne š@!#$…ti si pa izjema…tebe pa res ne mečka…kje paaaa…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ni to lepo…špičit…no kaj bova ušpičila v temle lepem…nežnem jutru…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close