Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Petek, 2. maj

Petek, 2. maj

…. bil je 2. maj, ko je na svet … ma ne… čebelice ne jokajo…. pribrenčala.. mala čebelica…

… bil je petek, 2. maj, ko smo .. zaradi prvomajskih praznikov (Jani je bil off 11 dni), v tej veliki delavski vnemi pozabili, da nekje brenči … čebelica, ki ni več tista mala čebelica kot pred…. toliko leti, čeprav je njeno brenčanje še vedno tako… prijetno :))

Čebelica, čeprav pozno, pa zato nič manj od srca in duše… res.. iskrene, iskrene čestitke za tvoj rojstni dan z željo, da nas večkrat spomniš na to… da obstajaš (radi bi večkrat slišali brenčanje čebelice tu po gozdu 🙂

Čbelica… lep dan.. in… hmmmm… cmoka!!!!!

Jani

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

HVALA!

Maja

🙂 malenkost :))))

Lep sončen dan!!!

mhm …. ceprav mislim, da nam bojo Servacij, Bonifacij in Pankracij …. nagajali :):)))

bzz bzzz

knedl, knedl +1

Ljuba moja čebelica !

Nekoč si govorila o prijateljstvu.
Pa tuki sedaj ni opravičila , je le moje žalostno srce , ker se nisem spomnila na tebe , na tak dan ..
Mogoče je vredno nekaj , da sem vendarle mislila nate tudi takrat , ko tega nisi vedela , a je bilo v meni..

Se ponovilo ne bo…in ostaja dejstvo , da te zajček res ima rad !
To je tako bilo in vedno bo..

Hm…moja Maja , iz srca vse najlepše tudi najboljše , ker enostavno to tebi gre !
**********************************************************************************************************************

In ja , oprosti mi !

Bom pa to popravila :)) boš že videla kako …

Ojej !

cmoka res ta velikega in notri v njem je cukrček zate od zajčka ***

ja… pa še uscana Zofka…. mislim…. polulana …. ja, bo pestro konec tedna ja :))))))))

no sej ni važno… mamo sami tolk več sončka, da bo tud za druge dost :))

jp … to je MOJ zajcek :*

knedl, knedl +1

Moja si !
samo to velja ********

Čebelica Maja , vse najnajnajnaj…..
… + lupčka samo zate !

Nikita

MAJA, MAJA, MAJA,…..vse mi kar povej !!!!!!

Nekoč ni dolgo še tega….
v deželi res ne vemo kje,
živela je čebelica
(bzzaaaaaaaaaaaaaaahhhhh)
imela lepo je ime.

Vse naj naj za tvoj RD draga Maja….v upanju, da ti ga lahko nekje…nekoč…tudi v živo voščim.

SREČNO IN PAPA….

***********************************************

PS
Najprej falim temo, potem pa še ugotovim, da je Maja…namesto čebelica….bikica :)))))))))))))

hehehehe Saško je kriv :))))))))))))))

čak malo….a on tudi ?
oki samo da vem
za kaj že gre ?

Saško je kriv od…. dela :)))))))

Hehehehehe :))))))))))))))))))))))))))))))99

Pa ja….puno radio….i ukrivio se :))))))))))))

a šta joj bi radio oj radioooooooo :))))

New Report

Close