Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ponedeljek…

Ponedeljek…

…. šele zdej postal tak da lahko rečem… yeeeeeeeeeeeees!!!!

ej.. matr, se cajti obračajo hehehehehehehe 🙂

fajn dan gmajna pa full sonca…

Jani je zelo zadovoljen, ker.. je… ponedeljek.. pa ker sije sonček.. pa ker…. kar tko :)))

Jani…uživaj ponedeljek, uživajmo vsi, naj nam bo karseda lepo in vroče…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

o sej zdej si pa že tuki :)))) No lepo, da sonce posije tud sem v gmajnico :)))

Jani zdej popoldan gre delat.. luknje za fiželovke.. matr.. SončeK, bo res tko hladno konec tedna :)? Dej ti mal svoje veze ponuci gor.. zgorej :))))

Ja , bi bil čas , da kakšno rečemo … skupaj , a ne ;)))

ja.. je čas da se reče kakšna.. za okroglo mizo :)))

a o seksu al kaj ?

una je bila prevelika in preširoka , pa predolga , pa še una me je pol zalila z vinom :)))
ma sej če bi bil un , bi me lahko brisal :))

sej te je un.. brisal :)))))

ampak je blo pa cortiš :))) bi blo treba spet mal Kitajce preiskat, če majo še kej vina za polit :))))

GSM?

Ma naj bo hladno, da nas malo ohladi vse tole…saj smo vroci ko…ko…ma kaj pa vem…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nokia and Siemens :))))))

hahah..danes mi je žal da nisem temu unmu rekla naj me malo bolj ubriše :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Motor…rola!
😉
Sp

Uh…ja motor rolla………da sedim zadaj……hehe…noro lepo yap :))))
imaš ta fonček ?

Imam ta fon…nimam pa motorja….kar me pa nič ne moti….ker jih ne maram preveč…oziroma se jih bojim.
Sp

:))))) aha :))))) pri meni Siemens ;))))

sej bo hladno.. k pridejo ledeni možje pa… Zofka :))))

dobro jutro sonček in lep dan.. hladen ;)))

heheheheh, ja zdej n’č jamrat :)))))

sem ga polomila nede ? :)))))))))))))))

sej vem :)))))))))
to je to !
da se fajn potli :)))
no..boš videl :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Naj pada dež…ali sije sonce, naj bo hladno ali vroče, v Gmajnici je vedno lepo…cmoka na cmoko Jani…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aha :)))))

cmoko na cmoko :)))))) pa lep dan 🙂

ja… no sej mogoče se ti pa še pojavi priložnost.. kaj pa veš :))))

:))))))))))

MAJA, MAJA, MAJA,…..vse mi kar povej !!!!!!

Nekoč ni dolgo še tega….
v deželi res ne vemo kje,
živela je čebelica
(bzzaaaaaaaaaaaaaaahhhhh)
imela lepo je ime.

Vse naj naj za tvoj RD draga Maja….v upanju, da ti ga lahko nekje…nekoč…tudi v živo voščim.

SREČNO IN PAPA….

New Report

Close