Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bemti spanje…..

Bemti spanje…..

No današnjo odsotnost opravičujem a stem,da sem zjutraj skoraj zaspala službo,he s tem kresnila enga pllavega…heeh ponoči nisem spala,jep me je nekdo čist predrmal,mi hodil v sanje in..in….me štokal…..

Ja in moj mali sonček,je spet nekej jokcal,nekaj nergal.. pa si rečem bemti a bos pet vročina…..pa evo zjutraj se kar naenkrat iz ljubega miru sliši…
PREKLETA BABA..a ne vidiš kolk je ura…a boš spet zaspala….?? SeJ SEM VEDU,k ponoči okol lutaš…!!! HAhahha,le kdo drug me tako lepo zbudi,mi ko lepo zažgoli kot……
in že sem bila v nizkem štartu,hiter kofe,z drugo roko,že pod tušem..s trejo hiter po zobno krtačko in že drgnem. zobe…..
hehe in že žokam en štunf na nogo..pa modrc gor..pa gate gor..pa hlače in evo v eni roki jao jao torbica,v drugi šminka….kje so te prekleti ključi in evo..jaz v mišku in wrrrrrrrrrrrrruuuuuuum…že letim,prva, druga tretja.,četrta..a ta klinc ne gre hitreje.in se že kadi za menoj….
V službo pridem za celih par minut prej,zaplešem na parkir placu en veličasten ples…in se pospravim v svoj boks-rikverc ustavim z ročno!!!!iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hahahaha..letim po hodniku,že brcam dol čevlje,lovim copate,pa natikam haljo tja gor nase.,pa letim,letim čez hodnik da skor padem..pa mi reče sodelavka,ooooo kje hodiš,kako si, dej stopi mal v mojo sobo,letim sam nekej dol odnest v zbornico……heheh in eko,dan se je začel,pestro ni kej…….ufff si rečem in en kafe bi pasal..ahaaaaaaaaaaaaaaa…pa prav kolegica,ti dons imava likovno bemti-po šihtu..hehe cel dan v službi znači…..jupieeeeeeeeeeeeeeeee..

No zdejle pa cinnn zvonec v realnost in..ti kdaj misliš spat..jutri bo spet pizdarija..jajajaja ker ubogam grem….Lahko noč vsem….moram bit pridna…ja pridna punčka….čaiao

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Si pa obupna hehehehehehe

Saj si pridno dete!
A je kdo reku,da nisi?
😉

Hmmmmmmmmmm

Zazanala sem tvoje besede v tem postu in zabolelo me je . Nekoč mora biti drugače muca ***
Lep in prijten dan ti želim ..

Tut jaz tep

Uh , Sebi , pa še dodaj….
da ja mi ne bi nikol več bilo tko ko učeri….doma mislim veš..

Sicer pa lepo jutro tudi tebi , pa en cmokec na lička !

kaj pa je bilo

kar lepo si to napisala!
;-))

New Report

Close