Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SEM HOTELA NEKAJ ….

SEM HOTELA NEKAJ ….

… lepega in čudovitega povedat, pa vidim,
da nima nobenega smisla več.

Nekaj se nekdo nekje tam jezi… pa ne vem na
koga in zakaj in vse skupaj mi je prišlo do vrha
glave!

Klevetanja, obrekovanja, ugibanja, zavito pisanje
enemu pa drugemu, pa kaj vem kaj za enega hudiča
se še nekdo gre, v ta zos bi radi … neskončno radi
še mene potunkali, ampak, jaz se ne grem teh umazanih
igric in konec.

Lep pozdrav vsem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

??????????????????????????????????
Dej ,da te poljubčkam!
🙂

Marija… a je dans res kakšna luna.. seba.. pa ti?

cmokeca!

Zgleda,da je res neki v luftu!Pa zgleda da z zahoda prihaja!Ker včeri je pa mene neki metalo…pa sem dans spet “zdrav”!
😉

Še neki!
Da me res ne zjeziš in pridem v tisto vašo lepo vas in se bom tolk cajta drl,dokler te ne zbezam od kje!
😉

hahahah ojej…..ojej…

Dober da nas ne fokne….doler se še držimo je oki…))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma ja.. predvidevam, da tud Marija danes že lažje… diše :)))))

jutro SP!!!

Jutro, folk! dokler ste še tu! Ja, lakše se diše, Jani. Težko mi je dihati, ko mi nekaj naprtijo, česar ne naredim jaz. Nič drugega. Nič pomembnega, je že mimo. Tako!
Cmoka, Jani!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, res nimam pojma kaj se je dogajalo, tako da.. ti ne moem n’č pametnega… svetovati ampak 🙂 se spomniš enkrat nazaj… ooooooooo ne!!!! Mi se ne damo kar tako ;)))

Lepo jutro Marija en lep četrtek in enga velkega cmoka tja čez hrib 🙂

Ah, Jani, nič si ne delaj skrbi. Take stvari pridejo in grejo in če se človek sekira ali ne, minejo tako ali drugače. Vem da nimam pri tem štrikanju od odzadi nič, štrika najbrž nekdo, ki ima veliko za povedat vsem po vrsti. Od tu dalje mene ni in konec in ni potrebno nobenih nasvetov, veš da ne. Samo da vem, da si z nami, kadar utegneš in to mi je dovolj, res čisto in popolnoma dovolj.

Ej, nekdo te pozdravlja: črn je, pripravnik za meniha, pa …. sej veš no, kdo! Tisti, ki ti reče … ej, kljuka!

Ja, lepo te pozdravlja, sem ga imela včeri čast malo objeti in z njim malce poklepetati! In spomnili smo se, ponovno, Kitajskega zidu!!!!! Smeha je bilo dovolj, dobre volje tudi in pozabila sem na vsa ostala jajca!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojej blagor tebi…………..ojj…..ojej..:)))))))))))):((((((((((((((((((((((((
še o enem mušketirju je govora….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Yeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssss, Yeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssss!
O enem čudovitem človeku, yeeeeeeeeeeeessssss!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehe Marija… tega meniha sem mel čast pozdraviti kakšen teden nazaj, ko smo.. kr tko.. se zapel dol v Lublano, pa zraven še šli na sladoled.. k menihu :))

o štrikanju tam zadi pa… jest se niti kej preveč tam zadi ne dopisujem tko da… :))) je najboljš tko 😉

Mariči… lep dan!!!!

ja sevede……iz tega štrikeraja nau nič kaj prida…
Tud muca ne štrika..hvalabogu….))))
Vse direkt pove u faco……..
Zato tudi ne mara in se ne mailira..Eko…
P.s. rada pa preberem kako tako khm….recimo tist koledar mi še vedno negre iz glave ….
pa dans zjutri heheheh sodobne ženke…jao jao:)))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Maš čist prav Jani, pa četudi se izognemo temu pisanju odzadaj, kajne, se nam lahko kaj primeri. Čauči, Jani, naš menih je pa tako dober in tako fleten, samo polno dela ima, revež, polno dela ……….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close