Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek jekul

jekul

… tkole navsezgodi vstat.. pa še petek je… o matr, današnji petek bo … za pop****… Faks.. pa angleščina.. ma kdo idejo kako špricat pa bit tam… pa ne bit tam pa se kej naučit… kriza mislim… 🙂

Dobro jutro gmajna, dobro jutro cel svet!!!! Cmoke za fante pa zauh.. ne glih obratno :)))))))))))))))))

jutro lepo!!!

Cmoka nazaj, Jani. Ja, a ni res lepo tako zgodaj robantiti po hiši. Tudi jaz najdem v slehernem jutru tisto, kar potem cel dan iščem …. popolni mir in lepoto dne, ki se začenja.

Jani, dej uho sem, ti nekaj povem: ej, je, a veš, zdej pa je, zdej pa res je!

Lep dan, midva sva ga nekaj že našla, kajne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

dej Marija, še enkrat povej na uho.. nisem dober zastuopu :)))))))

jutro!!

Aja, kako bi šprical, pa vseglih tam bil? Jani, jest tega ne vem, čeprav pravijo, da se včasih sama sebe prehitim, tako hitim in norim. Ampak, v tem pa vseeno nisem dovolj vešča, četudi sem ena vešča!

Dej, ti nared tkole: pošlji ke enga vajenca, pripravnika, sej jih je zmerom polna hiša, teh bogih človekov, ki ne vejo kaj delat, ker jim mi nimamo časa povedat in dat dela … pa bo on namesto tebe poslušal, pa ti bo pol nekak predal vse, kar bo slišal. Problem bo sam u tem, kako ti bo vse predal in prenesu, kar bi nej slišu!

Jest tko nardim, ko se imam za kej sekirat, a veš; grem tjale v LJubljano, tam na tromostovju stoji eno bogo bitje, čist dol do tal ima ramena, ga ne morš zgrešit, mu dam dva eura, pa se pol on sekira namest mene. Sej, posla mu ne zmanjka, veš !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jutro..ja ful je kul…!!!
Ja a dons bo spet sneg..jupieeeee…:))))))

P.s. Muca Jani ve,kako je s tem,še predobro……..zato je vesela in nič fouš,da ima ta vikend pred faksom mir…..naslednji teden si pa že lahko podava roke..hehe cmočka****
Uzivajte v današnjem dnevu,čutim da bo čaroben ,v smislu vremena heheheh..)))

me trga po kosteh k svina ža dva dni……:))))****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, he, he! Nisi a? Pa zakaj ti v šolo hodiš, če ne rabiš možgančkov, bemu sunčece! Dej, vklopi jih, dej no…. al pa dej še enkrat uho sem…. pšpšpšpšpšpšpšp, a veš pšpšpšpššpššpš, pa tako lepi je pšpššpššššp a veš …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Muca, pust ti kosti, tvoje so še kot gumice, a veš, jih lohka upogneš, kukar se ti zazdi. Če pa moje mau pošlataš, pa začne tako vse škripat, da se sama sebe ustrašim, tako ropotam, ko se premikam!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehehe Marija.. najverjetneje bom kr v Lublano na tromostovje šel… pa dal 2 ojra pa… neak se sekira :))))

Boš res najbolj pametno naredu, pa še mal drobiža prmakn, verjem mi, še zasmejal se ti ne bo nazaj, tok hitr se bo začel sekirat namest tebe!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))))))))))

sej se mi je zdelu.. pa najsem bil saguren :))))

:)))))))))))))))))))))99
kosti :)))))))))oh ja muca hehe….

“Uzivajte v današnjem dnevu,čutim da bo čaroben ,v smislu vremena heheheh..)))”

“me trga po kosteh k svina ža dva dni……:))))****”

————————————————————————————————

hahahahaha Muca pa taka čarobnost :))))))))))))))) dobro jutro tud tebi :)))

Prid čeez hribe do mene!
Te tako anglo-italo-nemško-francoščine naučim,da bo 10 premalo za v indeks vpisat!
Anderstend?
😉

hehehe šur de anderstend šur :))))

ma pridem jest čez hrib… bova kako turiskinjo…. obdelala :))))))))

norc:)))))))))))))
haha-
cmokaa Janiiiiiiiiii

Zdej so sam še osamljene Izraelke pa kake prfuknjene Avstralke na voljo!
Moraš prit poleti!
😉

ja kaj češ.. tud norc je včasih treba bit :))))))))))))

cmoka zajčku mojmu :))))

ja kaj še češ več… Izraelko ki je osamljeno… matr… to je čist kul :)))

Ne želi si te nesreče v obliki Izraelke!!!!!!
Sem že večkrat napisal,da POPOLNOMA razumem Palestince!
Ta folk moraš doživet….pol te mine volja …ne sam do sexa…še živet se ti ne bi več dalo!Tolk so tečni!
😉

a dej ga no srat… hmmmmmmmmm, ok pol se zmenva in drugo leto.. poleti pridem občudovat… prelestne… obale … Soče :))))))9

Če nobenga druzga…ti mojo sonudistko Martino(tvojo rojakinjo!) prpeljem!!
Obljubim!
🙂

Bojda …. se zelo obnese “native” speaker instructor :):))

… pa clovek je menda v postelji se bolj dovzeten za razne nove podatke ….

samo … paziti moras, da ne skenslas na pojemanje po ruski 😉

Za domovino – s sexom naprej!

knedl, knedl +1

na viš pa sme spe tam … nimam native speaker instruktor… Wer de hell Aj find … her :))))))

ma sej ni važno.. pol na koncu.. če še malo .. ponjemaješ pa ruski :))))

no viš, kolk mal je treba vaše pomoči, pa se dobi rešitev… Yeeeeeeees!

ojej.. da ne bi jest tole sorojakinjo poznal slučajno… bi bilo jako nerodna zadeva ja :))))

deal!!!

Nič ti ne bo nerodno!Ona je z zgornjega konca Gorenjske…..pa že en cajt tle prek hriba živi!
Sam ona je itak sam zlata rezerva….;-)))))

New Report

Close