Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zajčiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!

zajčiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!

… evo kr tuki, ker je una tema tam doli že … daaaaaaaaaaaleč 🙂

ja … tkole je … ananas mi ful paše …. tudi dateljni … sirček … hja … kaj vem … ponavadi parmezana v kosih glih ne jem … ne vem kaj mi je bilo takrat … mogoč ima pa res mojzes kaj pri tem …. :))))))))))

zdej … tkole je … povejte … kdaj, kako, kje, zakaj :))) pa se dogovorimo … B. je vedno za :))

…. lubijaaaaaaa vsem skupaj in vsakemu posebej !!!!

…. pa ne ga srat z negativno energijo tuki nooooooooooo !!!!! … kje je pa pozivit vajbrejšan aaaa???? kje?

ful lepo se mejte pa nočko čist vsem 🙂

papa !!!

vaša B.

ku ku..n’č več tu :)?

tud Jani je za razne variante ;))))) tko da.. kakšnega problemčka nej ne bi blo a ne :)))

lep večer Barbari, lep večer zajčku in seveda vsem ostalim, ki ste tuki :))

cmoke, pa lubčke pa… : 😉 / hmmmm 😉 mal mi črke nagajajo 😉

ajaaaaaa, zauh tud no :)))

O čem vi to?
Hmmm?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Barbi moja , moja…
Zdej bom pridna , obljubim sam še tole čveknem ( veliko več vem , kot si kdo misli pa zato)..samo še rabim par …
tkole..

oh, kak blažev žegen tebe videt tlele…:)))))*********

ananas
datelni
sir ( ma je bil parmezan menda madona haha ) na tak način kot sva ga jedle midve ga tud jest ne jem običajno no:))))))))))))))))))))))))))))))
kaj ti je blo ? Ja nč , kaj nej ti pa bo.

Allora , zdej dost čakanja …….akcija.. dan , ura isti plac…pa gremo brez kej dost stokanja. Cajt je !!! Se ti ne zdi , da sem lepo potrpežljivo čakala ?:))

se pokličemo…

LUBIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

o parmezanu :;))))

O , ja bo problem. Kaj pa ti veš kakšne variante mava z barbiko tokrat v mislih :))))))))) heehehe to boš še debelo gledal :)))))))))

pojasnilo..
mojzes je bla pesem cepo a se ne spomniš in zakaj se ne :)))))))))))))))))))))))))))))))

lubijaaaaa

Jedli bi parmezan pa sir in ananas :))

ne ne spomnim se mojzesa.. očitno preveč parmezana heheheheh

aha.. s kozlom poplaknjenega ;)))

uh pozabila..na kozla :))
aja mila prošnja zajčkova…zdejle UNION please………

se režim ej:)))))))))))))))))))))
drugič ti bom dala mau več datlov :))))

hehe ne morem razumet ravno na ta račun ( pesmi ) sem se najbolj lomila od smeha…pa ti tud takrat ….
Joj komi čakam…..

hej a bi men kdo kej povedu al pa pejste vsi u rit…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

upraš zajčka 😉

Hja zajček je gluh
luh mater….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahahaha

zajček je :))))
muca gre se za datlje pa sir matr..

ja, pa kozla pa… hej zajček.. mislim da bi muci moral povedat nooooooo ;))))))

dobro jutro zajček 🙂 cmoka rahlo jutranjega :))))

zdejle n’č druzga k čaj al pa kufe :)))))

Jajajaj kar zezajte me….!!1

Jani jutro..a greva na faks?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca n’č ne zezava 😉 bomo enkrat puvedal kaj je blo ;))

kot sem že tam napsial.. na tvoji temi… ne grem danes na faks.. sem na šihtu :))

Oki pol če nočeš..na sem spet dobila košarco…..
Dober šihtej.**

Ti a zunaj je pa mraz?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

“TEM SVETU NE GRE TOLIKO ZA TO,KJE STE,KOT ZA TO,KAM GRESTE. ”

Hay, folk!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja zuni je mrz… 0 stopinj u Lublan :))))

no zdej smo na šihtu…. :)))))))))))

živjo Marička :))))

Ja pa saj tam je vedno mraz, vedno veje od nekod hud hud mraz! Še v gorah ni tako mrzlo, kot tam v Lublan! Menda, ampak res samo menda …. zaradi megle ??? Lahko pa svoje k mrazu še kej druzga nardi …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close