Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek No ja….

No ja….

Midva z Jančijem greva skup na en dejt..ker itak se po jutru dan pozna..Midva znava odlično lovit zoru..heheh in tako skupaj z roko v roki odhajava v hram učenosti..Ku dva Zaljubljenca..Janči dej k stisn se k meni,sej bo fletno…pa hitro bo minilo pa nč nau bolelo..
hej folk imjte se midva odhajava tja……….čauuu brrr kolk je mraz…dejmo se mal bolj gret

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ooooooo muca :))))

no Jani je že tam.. kjer niti ni tolk mrez, čeprov oja stiskat se bi blo pa glih tko fajn :)))

muca, fajn mej tam.. kjer jest danes ne grem… sem frej ta vikend, drug teden pa jovo na novo :))

dobro jutro še enkrat muca, pa krasen dan!

Ojej a pl grem kar sama..šmrk šmrk…
Uhhh pa še tko slabo vest imam..Jep tamal je spet bolan…Kolk ma jest srečo….če sme spala eno uro ponoči sem pa veliko…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca.. pol ostan doma pr tamaumu, pa mau počij 🙂

Dobro jutro, oba vidva in vsi ostali.
Jaz pa nimam šihta, ampak moram:

– izkoristiti vas tu gori še malo
– izkoristiti čas, ko mi nihče še nič noče
– izkoristiti čas, dokler ne pride dimnikar
– izkoristiti … vse, bemtiš! ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheheh dimnjačar :)))) a bo lukne pucu :)?

Uhh..Jani se mi predolgo žetole vse skup vleče….veš in ravno ko sme not in gre vse po planu,sem namreč spet en vlak našla in se prklopla nanj,da spet ven izpadem..veš je hudo..pa vaje mam pa moram tam bit,hočeš nočeš….moram..jep se mi pa srce trga..ka naj

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojla Marička..Jutrčka…..
Ma bi kej rekla..pa ne bom ,ker je brezveze….Dont wory be hapy..sej veš a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čist razumem… tud jest mam zdej… ingliš, kjer je prisotnost maltene obvezna in če sfališ, je enostavno ocena kuj nižja…

ampak muca.. mi se pač pa ne damo a ne ;)))

Lukne, lukne? Po moje ja, nisem pa čist ziher. Sej gre iz peči u raufunk lukne, a? A veš, tolk sem zabita, da ne vem vsega čist ziher, dej pomagej, dej pomagej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne Muca, žal ne vem! Sem sicer razočarana, ne živim pa za tele forume, to je čist jasno in pr’bito. Tiste, ki jih bom pač hotela najti, jih bom našla tudi drugače.

Žal mi je samo, da se tisti, ki so pri tem vsem skupaj kdajkoli kaj imeli, niso jasno in glasno izrekli. Kljub vsemu moram priznati, da je razočaranje nekolikanj začinjeno !!! A nič ne de. Preveč nas je, da bi lahko računala na kaj več kot na to, kar sem “dobila”. Dejstvo je, da se bom morala vsesti, narediti obračun in račun in potem s čistimi računi iti naprej. To je to!

Vse, kar je napleteno, moram vzeti zgolj in le kot čisto in pristno žensko ….
Nič drugega. In s tem grem naprej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Še dodatek: šest jih je bilo, na katere sem mislila, da se res lahko stoodstotno zanesem.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

“Delajte tako, kot vam reče notranji glas,
srce, občutek, pa bo sigurno prav, naj vas
ne bo strah.”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oh,a še soboto ste si takole uničili z nekimi predavanji.
Zunaj pa tako sonce,šumeče listje po poteh in …..
tople dlani v dlaneh…..

Ampak! Muca,Jani je zihar malo v prednosti,ker ima
lohk une …žepne kajže…priročnike tam kježe…

Muca !!!

ja… žepan priručnik ;))))))))))

lepo jutro nioba tud tebi :)))

nioba!!!!!

Marijaaaaa,jest bi šla od doma,pa bi ga samo toliko od daleč
izza vogala poškilila,da bi imela uržah za knof se prijet,pa kej
lepega zaželet,drgač pa….a veš,kakšno svinjarijo ti možje
po bajti narede….s tistimi veeeeliiiikiimi svojimi….krtačami.

No,pa imaš splaniran svoj prosti čas,a ne.
Mariči !!!

Jani,živjo !
Prav počakala sem,da te zagledam in te takolele lepo pozdravim in
ti zaželim en prav prijeten dan. Meni je tole sonce in srce pomagalo
k odločitvi…grem…grem v hribe,v gmajno,po suhem listju si
želim stopat in … tudi na vas bom mislila …zakaj je pa treba
k zidu….kako lepo bi bilo,ko bi lahko danes vsa gmajna šla z menoj !
…potem pa na en šnopček …

Jani !!!

jest sme bil tuki že ob.. petih zutri 🙂 … pa prov vesel, da prej k grem lahko preberem še tvoje besede 🙂 Zdej grem .. no ja.. ni glih gozd.. je pa.. delo ki ga bom delal dopoldan… povezano z gozdom :))) tko da suho listje glih ni, je pa lubje na kostanjevih deblih, katere bo treba omajiti :)))

lepo soboto, prijetne stopinje po suhem listju pa se bereva spet en dan :))

nioba!!!!!!!!

ojla Mariči , ja kje pa ti hodiš ? :))))))))
jaz danes tud ne delam
moram mau puspravt doma , pa skuhat kusiu , potli zvečer pa tekmo gledat fuzbalsko ….

Pr nas ne manjša ocena..enostavno če sfališ se za oceno obrišeš pod smrčkom….sploh brez tega ne moreš niti konkurirat zanjo..zdej,če ti rata se priključiš nekomu drugemu,pa zraven prosin in eh in oh..predolgo,preveč komplicirano..tko za je treba jebela jep…
Hvalabogu da je za menoj,in tudi s tamalim je blo kar oki..očitno bova imela le noči prave žurke..dnevi so pa kar oki..Ja kaj češ..tak je…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

OO veš Marija men pa teli toto forum pomeni veliko….no ne da bi ravno zanj človek živel in dihal..a velikokrat sem lahko le zarad njega živela in dihala,se jezila nad živlenjem,ki ga živim in šla naprej..Jep In tisti ljudje ,ki so ga sestavljali so bili zame enako pomembni…Ja rada sem jih imela vse…od prvega do zadnjega..Na ene sem bila še bolj nora,kot se nor sploh sme biti..Ja no in zdej..ja zdej pač človeku pred oči,prihaja tista prava slika ,ki je žalostna,skoraj neverjetna..Marsikaj bi vmes rad zatulil,povedal,spomnil ,nanjo..a je bolj prav da si tiho..Držiš pesti,da se stvar rešijo,kot je treba….,kajti kot sem dejala resnica vedno pride na plan….če ne zlepa paz grda…Ampak potem popravljati napake je težko….in bojim se da bo prav ta resnica morala plačati davek,jep in hudo mi je tudi zato,ker bodo spet strta nova srca..a kaj potem…resnica je bistvena,v laži trpet i biti obsojen je pa najhuje…. enostavno povedano na koncu je..nekatere pač treba brisati ven iz srčka….kajti to kar sedaj počnejo ni vredno niti enega delčka srca,ki smo jim ga nesebično dali,poklonili…..a spet si rečem že tko treba biti…vse je za nekej dobro in tudi to se bo na koncu izkazalo za nekej dobrega….
Lupčka za pogum, za vso energijo…in niti ne dvomim. v nekatere stvari…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close