Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek LJUBEZEN ……. IN ČAS

LJUBEZEN ……. IN ČAS

“Čas je prepočasen za tiste, ki čakajo, prehiter za tiste, ki se bojijo, predolg za tiste, ki žalujejo, prekratek za tiste, ki se veselijo. Toda za tiste, ki ljubijo, čas ne obstaja. “

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Takih je pa čedalje manj

Se ne bi strinjala.
Vedno je nekje nekdo , ki nekoga ima rad . Takrat je čas nepomemben , ga je premalo ja , prehitro mineva , predolgo čakamo in je trenutek čakanja dolg celo večnost,
Ljudje smo narejeni po kalupu , da ljubimo.
Hočemo , nočemo iščemo to ali ne zgodi se nam. ( ne gre tu za moj konkreten primer , da ne bo napake ..tako pač je pa če priznamo ali pa ne…vse to je življenje , ki si ga vedno ne pišemo sami…dogaja se nam..

To sem napisal bolj za zadnji stavek

zadnji stavej naj bi pomenil to..
zaljubljeni se izgubijo v času ….ni jim ga mar več..ne obstaja za njih…ga ni…sta samo onadva…
tkole..
vidiš zdej ? :))

Razumel sem že prej, ampak saj sem napisal tako kot sem. Nisem čisto negiral, sem samo napisal da takih je mal

Ja, takih je resnično malo, Seba. Zajček,
v ljubezni se izgubijo zaljubljenci in …. čas!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Živjo gmajnca !
…izgubljena v brezčasju……
hahahaha,ku je fajnnnnnnnn

Knedlne za vse !!!

bog dej. She is aliiiiiiiive

New Report

Close