Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KUku……

KUku……

Mislim dobro jutro…….
še ta dan,mislim dopolde,potem pa vikend..hmmm premišljujem kako bi ga raztegnila,oz.podaljšala….:)))))))))

JANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII prid me kaj pogledat!!!!Čez cesto sevede…..ti bom pomahala ..heheheh:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro muca !
Prijeten dan,naj ti dopoldne hitro mine.
Če sem te prav razumela,greš tudi danes na šiht,ali
spet z buklami……? Kaj ste eni pridni,jaz pa samo sneg
še čakam,da grem na Vogel na stol malo posedet in
uživat v razgledu……
Hm.Janiju še zame malo pomahaj,prav ?

Dobro jutro, folk. Le tolk, pa …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Joj …
smučarija..
sonce , ki se odbija od vrhov gora in nežno obliže smučišča :))
Mrzel nos , rokavičke polne snega ki ga otreseš dol ko vstopaš v oštarijo , kjer konzumiraš en štamprle in začutiš vonj po joti , zelju …domači hrani. Smučarija te naredi lačnega..
se malo otopliš , nato pa spet čez drn in strn veselo zavihtimo dilce in se spretno izogibamo smrek , ki stojijo ob smučišču…
Oh ja :)))

Jutrčka..
vikend se najlepše raztegne , če nisi doma.
Če si nekje zunaj na izletu , če ti je lepo , potem vikend traja. Vedno je tako.
Včasih ko smo mi šli ( bili so to dobri stari časi ) v avstrijo pa malo okol potem okoli Feldna ( tam je njihovo prekrasno jezero ) sem potem imela občutek da vikend traja in traja.
Nekaj se pač dogaja , drugače je kot običajno in to je to.
Ja , zajček jo bo danes mahnil nekam k eni punčki :)) na obisk…redko je to ampak je velika njena želja , pa evo se bom skobacala ven 🙂
Ker sem obljubila in obljuba dela dolg..
sej peglezen in lonci me zihr počakajo doma :))

eno prekrasno soboto vsem lepo in sanjavo. Čeprav se od sanj ne da živeti, je pa zihr to , da je sanjati lepo !!

POzdravčke obema našima študentoma , da bosta se pridno učila.
In če bosta imela modre misli , le – te potem prenašajta na nas :)))
He , he , je lepo biti pameten , sam ne preveč:)))))))))))))
cmoka obema ***

New Report

Close