Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tukaj je pravo

Tukaj je pravo

mrtvilo…….ja sej je res nedelja,pa družinski praznik..ampak a je tukaj vsaj kdo živ……gre kdo samo mimo? No…..jaz sem tukaj ..zdaj!!

Kukuc

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ahhhhhhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
madona.ej tole je pa čit izumrlo…hmmmm.))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, Muca, tukaj nas je se kak par norčkov,
ki si nismo poiskali drugega azila! Vasujemo
tukaj, se čakamo, ali pa samo pozdravimo!

Ja, mrtvilo, resnično in pravo mrtvilo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, in če je potrebno imeti dežurnega krivca,
evo mene! Za vse sem že bila obtožena, pa naj
bom še za konec tega foruma, velja?

Ej, vržemo eno ta pravo?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja pa res veš…sem nekam zalutala in mi nebi verjela kolk pozanih je doma nekje drugje zdej..
jest pa tupa glupa..mislim,da nimajo res nč časa..
hehehe zanimivo madona…
tud meni počasi tole vse skup dol pada..
naj pridejo frišni,boljši……:))((((( zal tako je…..Marija..a sva nore a?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja mal odbitih , ampak smo še tuki 🙂
juhu !!!!!!

kuga zdej ? :)))
seveda so tam..
sam tam ni za zajčka ne , ne…

Ahh nehi Marija…..Nehi..
če bi človek samo na te stvari gruntal bi ratalo…mah vse preveč žalostno……
Hej ja sem jest tud mal žalostna danes,ker tisto kar so moji učki vidli,ni nič lepega….a je hudo ko živiš v zmoti..oz v veri najbolj..ehhhh pač spet lahko rečem le to..ja life je pač tak..
Uživaj dokler traja..ko pa enkrat umre..ja pol je prepozno

Marija..nobenga krivca ni..pač očitno smo se najdeli..drug drugega….oz..so se..pa so šli drugam,kjer je friško meso……jep! Tak je to…….je pa svoboda tista,ki narekuje ja dej tisto kar ti paše a ne?

uuu tud jest bom zdej drugače gledala na vse skupaj……..mogoč mi bo pa le lažje……jep….jep….pa manj bo bolelo…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

he jep..in tisti..uhh ma sej bom tih……eni celo uporabljajo iste nike kot so jih tu…..behhh jaz se pa teh igric nam več šla….nope…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

takole bom rekla…
odvisno kaj kdo pričakuje…
meni je kot sem vama napisala z vama / vami lepo…
Pa sem še tuki.
Vedeti je potrebno , da nekaj je negovati prijateljstvo , ga vzdrževati , drugo pa je iskati nekaj za en moment. Tkole..ja sej smo rekli , da je treba reči Bobu da je bob :)) Naj mi nobeden ne zameri.
Davno nazaj sem že rekla , počasi se vidi…kaj in kako..nič ne gre na hitro..

Poglej tkole..

Hudiča kako naj ti tole razložim . Nč tkole bom rekla.
Ma ne morem ):
Ker vem kako ti je ): cmokija*

Ja, odbiti in prbiti! Tko! Jebemu ….. unce!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close