Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SUZUKI

SUZUKI

Prvi dan v soli v ameriski Highschool uciteljica predstavi ucencem novega sosolca, Sakiro Suzuki iz Japonske.

Ura se zacne in uciteljica sprasuje: ” no bomo videli, kdo se spozna v ameriski kulturni zgodovini. Kdo je rekel ” Daj mi prostost ali smrt!”?

Cisto tiho v ucilnici, samo Suzuki dvigne roko: ” Patrick Henry 1775 iz Philadelphia.”

“Zelo dobro, Suzuki. In kdo je rekel: “Drzava je ljudstvo in ljudska oblast ne sme umreti!”? Suzuki vstane: ” Abraham Lincoln 1863 v Washington.”

Uciteljica strogo pogleda ostale ucence in rece: ” Sram vas naj bo, Suzuki je iz Japonske in pozna amerisko zgodovino bolje kot vi!”

Slisi se tihi glas iz ozadja:” Jebite se, posrani Japonci! “

“Kdo je to rekel?” se zadere uciteljica. Suzuki dvigne roko in rece: ” General McArthur 1942 v Guadalcanal, in Lee Iacocca 1982 pri glavnem zboru Chryslerja.”

Razred je cisto tihi, samo zopet iz ozadja se slisi: ” Pokozlal se bom!” Uciteljica vpije:” “Kdo je to rekel?” Suzuki odvrne: ” Georg Bush senior k japonskem Premierministru Tanaka 1991 med kosilom, Tokio 1991.”

En ucenec vstane in vzklikne tecno: ” Polizi mi ga!” Uciteljica vsa iz

sebe: ” Zdaj pa konec! Kdo je to bil?”

Suzuki kot iz pistole: ” Bill Clinton in Monica Levinsky, 1997 v Washington, Oval Office. “

Drugi ucenec se zadere: ” Suzuki je sam drek!”

In Suzuki: ” Valentino Rossi v Rio de Janeiro pri Grand-Prix za motoriste v Braziliji 2002.”

Razred pade v histerijo, ucilteljica pade v nezavest, vrata se odprejo in direktor vstopi: ” Pickarija, se nikoli nisem videl tak kaos”

Suzuki: ” Predsednik predsedstva Slovenije k ministru finance pri predstavi novega drzavnega nacrta proracuna, Ljubljana 2003.”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hej Mariči, celo Slovenijo so najdli hehehehehehe

hehe ja sej kje nas pa ni …

jutro mariči** lepo

Med najmanj zapravljivimi državami

veš ….ko začnem o politiki se resno razburim :))

New Report

Close