Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Enkrat sem….

Enkrat sem….

….za moj forum(kletko) spodaj reku,da živi sam do 16.-e ure!(ko pač ta zadnji končajo šiht).
Na žalost moram ugotovit,da je gmajna v tem pogledu še slabša!!!!!
V petek,ko gre Seba domov(in Jani nima večerne tezge)……..gmajna KREPA!!!!!!

Pa a ste res vsi Gorenjci,da nočete z domačega PC-ja kaj napisat!?

Še Obarca neki trokira zadnje cajte!!!!Zeko?A imaš laverja?
;-)))

ja vohrni smo ko strela….me zanima ktere Gorenjsce maš v mislih..)))

No!
tebe bom zaenkrat spustu ven!
😉

hehehehe to sem jest za ta forum rekel že pred… par leti in.. stanje je still the same :))))

ma ne se sekirat sp.. pač nismo vsi skos vsaj bliz pc – ov, če že ne za pc – i :)))

no danes je bilo že zelo pestro.. zutri bi moral tja gor k ti sovražiš.. un hrib.. pa je vreme zajebalo situacijo in je bla tekm aodpovedana in smo se vrnilo domov zdej pa.. vsak po svoje meditira :))))

ajd sp.. lepo nedeljo pa se beremo .. če ne prej pa jutr.. pa ne zato, ker smo gorenjci, ampak enostavno.. ker ne znese viset skos tuki gor :)))

lep dan teb, pa vsem drugim tud :)))

zauh pa lubčke :):)

Kr me pa Jani na tak fino lepi način po plešici poteplja……pol mi je pa kar žal,da sem post sprožil!

Btw.: Saj Soriško obožujem drgač,…sam tolk sem se premrazu takrat, da je pač izpadlo tako,kot da je ne maram.
Aja…pa še enkrat prej sm mogu ketne ženi na avto montirat…in to že tam za Podbrdom….pa je bla še ena kaco izkušnja več!

Jani!
Ti nis Gorenc!To mi je jasno!
;-)))

… sicer uvožena pa vseen …

evo sp … že treta gorenka se ti javlja na tvoje razglabljanje o … gorencih :))))))))

lep večer vsem tuki okol in …. lepe sanje pol ko bo čas za to 🙂 … B. je zdej mal preluftana od celodnevnega potepanja … pa sita od ful dobre picice … pa … gre še kej postorit po bajti 😉

papa…. B.

ps … ej … da ne bojo sebatovi štirje nazaj prišli iz dopusta … glede na vremensko napoved bo stiskanja (kot ga je napovedal) še pa še :))))) … pustmo mu ta teden vesele z dopustom :))

Sp ruuuuuuuuuls!! :))))

ja sej .. sorška …. če je lepo je pravlca.. če pa je vreme slabo pa.. pekel.. in ti si očitno vedno naletel na pekel :)))

lep večer SP!!

hej … moja uvožena gorenka ;))))))))

lep večer tud tebi pa eno lepo noč :)) lubčka

A greva……….

palačinke pečt?
😉

Boljš bi blo sicer babe jagat….sam tud to je način,kajne?
;-))))

no jest sem zdej peku.. pice :))))))))))9

Jest pa sem zdejle ufff močnik jedla..Jao jao nostalgija na tiste trenutke ko smo bili še otroc..ojej…..ojej..)))

Mene je pa župo nagnala kuhat!
;-)))

Neki Primorcev tuki nas nardi lahko tak kažin, da ga 1000 Gorenjcev ne uspe spucat!
😉

Gas!

kaj Sp še teb dam enga lubčka :))))))))) no sej je Barbi tud tvoja noooooooooooo :)))))

za kažin pa.. ja.. verjamem :))))))

ja.. je res že dolg nazaj, kar smo to jedli :))

živjo sestrca :))

Ko me pa začnejo ljubčkat….pa ratajo mehka kolena!
😉

Ma nehi no, jest sm tut Gorenjka, sam tolk,
za mimgrede, pa Primorka tut. Štalo pa itak
zna nardit en sam človeček, ne de. In komu
to mar in kdo naj bi jo pucal ?? Pih, mam druzga
zadost za pucat, kwa čem pucat štalo, k jo drugi
delajo ???

Hay, folks!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Gorenjka!!!??????
Vse mi je …….
😉

Rodila sem se na Gorenjskem, če to ni greh !!!
Drgači pa sem čista Primorka, po srcu in po duši,
po vremenu sem pa z Notranjske. A bo zdej kej
boljše????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heeeeeeeeeeeeeeej Mariči :)))

to mi deli.. tud jest sem mal Primorca, mal Gorenca, mal lublančana, mal štajerca… glih use je dober :)))

Tko se govori!!!!
Ljubčkov en koš!

P.s.: tud jest rodil na Gorenjskem….pa ne tega okrog širit!!!!!
😉

New Report

Close