Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mariči?

Mariči?

A se je tebi tu danes en post skenslalo…al sem jaz še hujš mona,kukr sem?
????

sp…please šut ap:)) oki

Mariči a kej sneži pri vas ? Tukaj je že 30 stopinj celzijusa

KARTE NA MIZO!!!!!!!!

Al pa vsaj gate sleč, da bom vedu pr čem sem?

Meni sneži u glavi ! Sp-u pa … yes, z mojim
dovoljenjem !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

kr misl si ! Madona santa.

Ku sovražm,ko se babnce ovijejo v neki molk in govorjenje, ki ga sam one same zastopijo!
🙁

Kako sovražim moškost, ki si jo moški
nadenejo, da bi svet mislil, da so moški !!!

Kako sovražim radovednost, ki ji botruje
moška moškost in moškost moških, ki mislijo,
da so moški res moški, če so moški in če po
moško zahtevajo moško besedo !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tko ! Pika .

Mimo!!!!!!!!

Ti golaž……pa ne delaj še pike!
Ne bom dal miru!

Nisem ne golaž , da veš ):

Nisi golaž ne, zajček moj mili, pa tudi ragu ne. In če sprevržko ne bo končal s tem ragujem in s tem golažem, bom naredila iz njega čisto preprosto polento, ki še za zraven golaža ne bo. Zmečkala ga bom in pretenstala, da bojo sam učke ostale zunaj !!! Ker ga bom zabelila z vso svojo jezo in ker bom tej polenti dodala poper vse moje ihte … tako !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

moja Mariči. Uh sej veš , te ma zajček tok rad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pol pa,da vidim a si za v keudr al za šporhet!
;-))

želi to videt , ker nas ne poznaš kaj vse smo zmožne …

Moj frend Since bi reku:
Bla…bla…bla…bla!
;-))))

P.s.: ena pa je pokazala,ja!Hehehe!
;-)))

Ja, sej vemo, sprevržko, sej so prebrali, da si imel bližnje srečanje tretje vrste. In da si zadovoljen, če spoznaš katero od deklet, ki gostujejo tu gori. Verjetno bom zadovoljna tudi jaz, ko se spoznava. Mislim, da bova lahko prijatelja tudi v realnosti, če sva lahko v virtualnosti. Človek, ki oddaja pozitivno energijo, ne more le-te zatajiti, ko seže drugemu v dlan. In verjamem, da si bil full zadovoljen, ko si spoznal dekle, ki presneto dobro skriva vse, kar ima ženska skrivati, kajne. Zdaj lahko samo čakaš, da se taka prilika ponovi. Ker si nisva hudičevo daleč narazen, nama res ne bo treba iti ravno v pekel, da se spoznava. Pride čas, pride, zagotovo pride, vendar te opozarjam, da niso vsa presenečenja tako prijetna !!!! Nekoč je ena od sodelujočih žensk na forumu zapisala, da so zadaj za ekrani same debele, gromozanske, zavaljene babnice, nepotešene, lačne pozornosti, pravzaprav prave spake, ki pa znajo predstavo o sebi narediti popolnoma drugačno, tako, kot si jo bralec želi. Zatorej, sprevržko, pazi se, presenečenja res niso vedno taka, kot si ga bil v prvo deležen !!!!

Lep dan, prijatelj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No , mene že ne bo tko zlahka spoznal . Ker sem neki posebnega :))

Tudi jaz, bemu sunce, anede? Naj se fante kar malce bolj potrudi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne se bat!Res ne se bat nečesa,kar ne bo.Mislim kakega razočaranja al kaj podobnega.
Mene bolj kot osebna pojava, dol spravi nekaj drugega.O tem pa najbrž(kot vse ostalo) tud že vse veš.
Cmoka primarij!
😉

Kulinariko poznam kar dobro!Divjačino tudi!
;-)))

Za kaj pa trudit?
saj pridete same…….
Scherzzo!!!!
😉

Midve ?????
se vidi , da naju sploh , ampak sploh ne poznaš.
In ja , bi se mogu faj trudit.

Nikoli nečesa ne poznaš dovolj :)))))
ker te vedno kaj preseneti , pa saj to moraš že vedet .

New Report

Close