Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bliza se dan…

Bliza se dan…

Ja prisel je dan,ko tudi jaz lahko recem…..PRODAM svojeg MISKOTA!!Sivo,modre barve-misjo plava
Jep Yugeca….zato ker sem presaltala na nekej boljsega..JUHUUUUU!!

ce se zamislim,jep sem se se dolgo nazaj veselila z vami ,ko sem ga kupila..se vec..ko sem se podala na tisto prvo dolgo pot z njim k mojim starsem…
No zdej se moram poslovit od njega..Nikoli me ni razocaral,res pa vecjih km z njim nisem delala…
ce koga zanima..al ce ve da ga kdo kopuje….No jest ga prodam…..Ne za veliko denarja…..je pa dober avto z malo prevozenih km..nic nagajal ves ta cas,le vecjega bolj varnega potrebujem..Sploh,ker prevazam otroke…..No v ponedeljek dobim novega,drugega jeklenega konjicka…

Ker me nanj vezejo kar lepi spomini,priznam da bo tezko ga kar tako dat iz rok.Avtek je res oki…..Sploh zato,ker menim da je vreden vec,kot bom zanj dobila….
No morebitni interesenti se lahko javijo na moj mail…za vse tocne podatke…

Sam za foro: LJUBIM TE!!!!
;.)))))))))))))))))))))

Hja.

Najbolj jih kupijo fantje v Idriji, sam ne me vprašat kaj pol nardijo z njim.
Namreč…ker jih tam en kup dirka z yugi, ti ga razrežejo, pa imajo za dele :)))))))

Če se sprijazniš s tem, hehe

Sicer ti pa priporočam da klikneš na http://www.avto.net, pa pripneš slikco, pa ga boš zih prodala. Držim pesti.

Sam ne pa fantazirat o kakih zneskih ker, hehe :))))
Jest sem kupu Renault 19, sicer je letnik 89, ampak od prve lastnice, s servis knižico, 165,000 prevoženimi, ma avto BP, res…za 60.000 sit !

Tako da če ti kdo da 30,000 ga kušni in pobegni !

Srečno s tanovim Perla.
Upam, da te ne bo dolgo vozu, avto je treba menjat.
Še prej ku tipa :))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ne mi bejbe mešat!
;-)))

V mimo:

Kako slikco mora prpet na http://www.avto.net?
Svojo…..al od avteka?
😉

Btw.: In drugič mi ne kupi takega sranja od avta!!!!!!!
Nemško in skandinavsko je zakon!”!!!
;-))))

ves kaj,zastonj ga pa res ne dam…moj je letnik 92….ja in ima sam 48 tisoc
km..ja realnih..ker je bil to prej sluzbeni avto na obcini..he le kdo bi jemal jugeca za sluzbeno pot….

Drgac pa, he vem da ga bom dobro prodala..ja …))))
Pismo bom mogla it dol v idrijo…..

He ce je dost penezov,madona bi najboljse sevede..ce se pa lahko stegnes tolko kot se lahko..potem je to to..Ker niti priblizno ne mislim vozit drag pleh..potem pa zret frzol in marmelado….hehehehe sej kapiras ne?

To ti dojde isto ko ono…***** ti u najlonu a deca gola i bosa…hehehehe

Dobra ti je ta fora!! Od kje jih jemljes..heheh:))))

IDRIJA JE ZAKON!!
:-))

Res ga dej na avto net.

S tem letnikom in KM ga boš BP prodala.

Sevede za malo več kot sem rekel, če je tako.
Hudiča…škoda k nimam nič pri strani, sier bi jaz prišel ponj.
Me že en cajt ima, da se lotim dirk. Resno.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

No, sranje je res, ampak ne zato ker je Reno, lepo prosim.

Sicer pa…Nemce sicer spoštujem, so mi pa njihovi avti malo dolgočasni, razen Porscheja in tahudih izvedb Avdijev 4×4 turbo.

Moje srce je sicer ja Japonskem. Pri Hondi.

Ker sem jo imel, lahko samo rečem…once Honda, allways Honda.

Poznam full tipov ki imajo Golfa IV,pa ga samo pluvajo, pa nikogar ki bi se pritožil čez Hondo. Po 350.000 km delajo brez kaj dotikat…

No..uno drugo kar si omenil…Volvo, Saab, pa kapo dol,ni kej.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ah saj sem te sam hecu.
Men pa avto ne pomeni pol drekca nič!
Sam,da pelje in ni treba okrog mehaniku dirkat.
😉

Meni pa avto pomeni veliko, nujo, kajti brez njega sem odrezana od sveta. In zato imam do slehernega avta, ki vozi in ne dela problemov, ki se ne gre trmastega osla, veliko spoštovanje, pa naj bo kdorkoli in karkoli že, da le prideš z njim do želenega cilja. Imam pa jaz lepi avtek, sicer malo popacan, ker so razmere na naši cesti pač take, da ne more biti zbiksan, zglancan, to je lahko le poleti, vendar ga imam rada. In lepe barve je in pelje me ku strela. In še nekaj, blazno rada vozim, to je tudi res! In uživam v vožnji. Prela, veliko sreče pri kupo-prodaji! Spominja se ja, kako si se odpravila z mulčki tja k staršem, vsa srečna in vsa na trnih, malo v skrbeh, ampak ne toliko, da bi ne šla. In mi smo se vozili s teboj. Prav prijetno je bilo, res !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

bon voyage v novem jeklenem
konjičku ne de

New Report

Close