Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Danes je ponedeljek in

Danes je ponedeljek in

čakamo lepe vesele novice od moje sodelavke doktor B. Ordinacija trenutno ne deluje . Vse zainteresirane za pregled obveščam , da se poprej naročijo na šalterju.

doktor zajček

Jani čaka na šalterju in .. čaka na vesele novice od moje Dr. B….

živjo Dr. Z:!!!!!

cmoka 😉 za obe dohtarci moji :))

Moj , Jani…cmoka..

Samo moment še počaki , da pride sprejemna sestra in ti da številko. Momentalno je odsotna , ker umirja pacienta , ki se upira načinu zdravljenja. Tačas lepo sedi in si preberi kako revijo , ki je na mizici. Pa da ne boš razgrajal u čakalnici prosim .

uh zajči … hvala za tvojo skrb :))

mene je toooolk strah 🙂 … nč ne morem .. kr neki bluzim .. rezultat pa šele po 13h 🙂

B.

Zajami sapo in pojdi na sprehod

By the way: dober dan

n’č bit strah Barbi…. sej smo mi s tabo 🙂

lubčka!!

Veš B. , jaz ponavadi ne maram brisat prahu posebej , če moram vmes prestaviti miljon in eno stvar da pridem do ravne gladke police in pol pobrišem. Kadar pa sem nervozna , mi gre to delo odlično od rok. Takrat sem sposobna premaknit 134 kinder figuric ( zdaj jih več nimam ) in prebrisati vse še tako oddaljene kote. To me je vedno umirilo , skratka čas si moraš kar se da zapolnit in čim manj premišljevat. Ura bo šla naprej Barbi in vse bo OK .
Je čist razumljivo da te je strah in te skrbi , saj tudi nas tukaj. Pa vendar mislim da je prav če ti povem , da tudi tvoje pozitivne misli delujejo v pravo smer kadar jih uključiš – naredi to ***
Sej smo rekli da bo vse v redu !!! Boš vidla , boš vidla …

en velik objem čist velik , pa lupčka in nič bat več.
pa takoj poročat veš , vsem nam tuki .

se podpišem tukaj in postavim v vrsto

In jaz čakam za teboj, pa bom objela in vornih pacmakala vse pred menoj in za menoj, najprej pa B. !!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tko ja , lepo *

Kar lepo za Janijem se postavi v vrsto in počaki , da pride oddelčna sestra . Boš dobil listek . Sprejemne sestre po umirjanju prejšnjega pacienta , še ne bo nazaj. Sicer pa je zdej malca veš.
Lahko se malo sprehodiš po čakalnici , prelistaš revije . Nikar pa ne upij in ne ruši red in tišino .

kdo? Jaz? Rušil tišino? Lepo te prosim

tud jest se postavljam v vrsto in… čakam :)))

Lahko pa ti pridem pobrisat tud kakšen prah :))

hehehehe matr ste pa od vraga sestre :))))))))

copata hehehehehe

mariči ti pa kar preko vrste lepo noter v ordinacijo prosim :))

No dejmo no mal miru fantje tukaj , pa se lepo reda držat .
Vsi boste prišli na vrsto.
Ne vem zakaj tak cirkus tlele u čakalnci :)))

ZTLC!

Joj, Barbi, cel vikend sem mislila nate. Sem si kar mislila, da se ti meša od skrbi.
Upam, da boš kmalu po 13h sporočila, da nas ne pobere od skrbi in upam, da bo dober rezultat.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aha, veze

Dan kuharca

Bemti, ti si pa spidi gonzales :)). Dan

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ne pitaj hehehehe

Sem slišala, da si imel delovni dopust, hahaha

Ugani, kaj bom danes kuhala!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

vampe?

:)))) Špagete:))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

A že spet hehehehe

New Report

Close