Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek LEP PRVOAPRILSKI ČETRTEK …

LEP PRVOAPRILSKI ČETRTEK …

Dobro jutro gmajna, dobro jutro svet.

Včeraj sem videla na TV gospoda Borisa A.Novaka in mi je bil zelo všeč. Pojaven človek, človek, ki se ga opazi morda prav zaradi njegove želje po neopaznosti? Poslušala sem njegovo izjavo v zvezi z ustanovitvijo Kučanovega Foruma 21 in njegova izjava mi je bila povšeči.
In ker me hudo trenclja zaradi te čudovito neumne pomladi in ker hodim dva ali celo tri centimetre od tal in ker se mi zdi, da so se mi v glavi pojavili travnati fedrčki in ker vresje živo rdeče cveti in ker …. pa tudi za vse tiste, katerim je kemija začela puščati sledi na njihovi pojavi, sem si zamislila, da bi to jutro začela s pesmijo Borisa A.Novaka

VEKE

Leživa pod šumenjem smreke.
Medtem ko nežim tvoje rame,
se čas že vrača iz oseke
in raste, raste, raste vame.

Na nebu že gorijo reke.
A preden me izpije plamen,
polôži mi poljub na veke,
že težje kot poslednji kamen.

Položi mi poljub na veke,
iz mojih las odsekaj pramen
in sleci praznične obleke.

Položi mi poljub na veke.
Položi mi poljub na veke
vekov, amen.

Všeč mi je, tale pesmica, zelo všeč. Lep dan, draga gmajna, zaljubljen, čudovito prvoaprilski dan, naj vas kdo preveč ne …tegne, le toliko, da bo tudi vam všeč … in bodite dobri do sebe, ljubite se, ker boste le tako lahko ljubili tiste, ki vam to ljubezen dajejo !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Moj sosed..hehehehe
No zame ni nic prijeten in nic lep cetrtek…((((((

Jutro marija. Vidim da si pevsko razplolžena

jutro

Ja SEba,sem, sem malo u luftu, a veš, pa raznežena tudi, kot kakšna ..e…e… marjetica sem !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

oj.jutrcka…

oj…dan

sam da te kdo ne utrga. Če bi bila regrat bi te jaz

Sem pa regratova lučka, a prou, a ??? Prid zdej pa utrž, pa pihn ! Če ne ti bom pa glavo odšraufal pa u friska vrgla !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

na, in kaj dobim. Grožnje.

ljubi, ljubim, ljubimo:))))))))))

yeeeeeeeeeeeeeeeeeeees

ta je pa spomladanska

SeVeDe:)

škrat abažuje pomlad
ino vse kar sodi zraven

Tut posteljna telovadba v dvoje veš

ja, to se dela pa v vseh letnih
časih:))))

A pr tep tut ;o))))))))))

ojej grešniki

Ne, to je klic narave

Kar preberi si deveto zapoved katera pravi: PARITE SE!!!!!

Ej, ti lučka moja, lučka naša, a tebe to kao male meče, al kwa? A si ti tut not padla ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

U klicu narave je sam lulanje pa k ….je ! Sam tolk, de veš! Ostalo je pa …. ja… bemu sunca, pa če ni tut tole klic narave, a ????????????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jest pa abažujem škrata …. taku !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nehi ti, bela cesta, s tem parjenjem….. sej nismo vsi ….e … regratove lučke !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close